Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord minimale chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 24,8 - Ø 25,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden. Tuin/koekoek decor. Met bodemmerk. Eén bord randfrit. Eén bord haarlijn + randfrit. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Vier 3-delige rijstkommen met floraal/vogel/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord in Wanli stijl. Tuin decor. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: H 9,3 x Ø 19,6 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 28,2 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. 5x kop + 4x schotel. In goede staat, alleen randfrit. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm.
Zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi pijpvaas met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee diepe Chinees porseleinen draken-borden met dubbele blauwe bodemring. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuws Kang Xi revival schotels met vier tekens bodemmerk. Geisha met zotje in tuin. Iets randfrit. Afmeting: Ø 10,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met oxide rood vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen diepe borden met riviergezicht/figuren/pagode decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Young Chen theebus met landschap/figuren decor. Minimale haarlijn. Minimale chips. Afmeting: H 13,2 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi druivenschotel. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.
Vier delen divers Chinees porselein. Bestaande uit drie kleine vazen + kom met bodemmerk. Afmeting: 8,5 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vogelvoerhouder met draak decor + signatuur. Afmeting: H 7 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Rijstwijnkan met draken decor, tuit gelijmd. 1x Penselenhouder met figuren in tuin decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In matig/redelijke sta...
Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen octagonale Cheng Lung borden met landschap decor. Chips. Afmeting: 22 x 21,5 cm.In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenpot. 19e Eeuw. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte penselenvaas met Chinese fuiken-visser decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen wierookbranders. 1x Theeglazuur. 1x Blauw gespikkeld. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met draak/floraal decor + vier tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.