Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Drie Chinese aquarellen met signatuur. 20e Eeuw. Landschappen. Aquarel op papier. Afmeting: 25,5 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken godheid met staf en granaatappel. Circa 1900. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma boeddha figuur met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee Chinese lakstempels van natuursteen. Plus één snuffbottle van jade met tuin en tekst in goud decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Chinees gesneden spekstenen sculptuur op sokkel. Berg met pagode en figuren. Circa 1900. Afmeting: 16 x 14 x 3 cm.In goede staat.
Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...
Lot divers antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee schotels gaaf. Rest chips en/of beschadigd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met Japans geglazuurd aardewerk. Bestaande uit; Grote kom met bodemmerk. Kleinere kom, haarscheur. Bord met landschap. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
2x Tibet. 20e Eeuw. 1x Koperen gebedskelk. 1x Gebedsrolhouder met karaktertekens. Afmeting: 17,5 - 33,3 cm. In goede staat.
Oud Chinees rol-schilderij. Voorouder met kleinzoon. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.
Antiek, Japans porseleinen bord met vissers decor. Vier tekens bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
Zes antiek Japans porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
Oude Chinese yixing wierookbrander met draak/feniks decor. Met hengsels. Afmeting: 18 x 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen satsuma vaas met geisha's in tuin decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.
Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.