Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Koninklijk Spaans collier
Startpreis 7.000 EUR

Bijzonder kapitale Spaanse choker, broche, goud met zilver, 750/000 en 750/000, met diamanten en smaragd. Choker met een collier gemaakt uit florale schakels uit goud en zilver, deels bezet met diaman...

Willem Roelofs, Landschap
Startpreis 6.500 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Koeien langs de Vordense beek
Startpreis 6.000 EUR

Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.

Franse Cercle Tournant klok, H 44 cm.
Startpreis 4.250 EUR

19e Eeuwse Cercle Tournant klok met tijd + datumaanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Verguld brons + rood marmeren basement. Thiery a Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Wortelnoten topbureau, 1880
Startpreis 4.000 EUR

Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.

Amsterdams staand horloge, H 270 cm.
Startpreis 4.000 EUR

18e Eeuws Amsterdams staand horloge. Wortelnoten. Martinus Klok Amsterdam. Uurwerk met dagaanduiding, seconden, datumaanduiding en maanstand. Slagwerk op twee bellen. Houtgesneden poppen. Afmeting: H ...

J. Rosenkranz, Zeegezicht
Startpreis 4.000 EUR

J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

Moderne bronzen figuren groep
Startpreis 3.800 EUR

Ongesigneerde, moderne bronzen figuren groep. Verliefd paar. Art Deco-stijl. Afmeting: 32 x 46 x 24 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Abstracte compositie
Startpreis 3.750 EUR

Vroeg werk van Ton Schulten, Ootmarsum (Twentse kunstenaar). Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Marqueterie bureau
Startpreis 3.500 EUR

Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....

2x Empire kandelaar, H 59 cm.
Startpreis 3.400 EUR

Twee prachtige vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met putti + vogels. Circa 1800. Eén arm mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In goede ongereinigde staat.

Gouden koningscollier
Startpreis 3.250 EUR

Geelgouden koningscollier, 585/000, met karabijnsluiting. 4,3x4,3mm. Lengte 80 cm. ca 80 gram. In zeer goede staat. Met aankoopbewijs.

Scherrewitz, Landschap met boer en paardenkar
Startpreis 3.200 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.

Kapitale Familie Rose dekselpot, H 72 cm.
Startpreis 3.000 EUR

Zeer grote 18e eeuws Chinees porseleinen dekselpot met familie rose decor, blauw glazuur en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip deksel. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

M.A. Koekkoek, Panoramisch landschap
Startpreis 3.000 EUR

M.A. Koekkoek. 1807 -1868. Groot panoramisch landschap met vee en herder te paard. Enkele restauraties. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 63,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot met 18 gesneden beeldjes (been)
Startpreis 2.750 EUR

Verzameling van 18 stuks Japanse, uit been vervaardigde, okimono's. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Jan Strijbos, Romantisch landschap
Startpreis 2.750 EUR

Jan Strijbos. Eerste helft 20e eeuw. Groot romantisch landschap met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 72 x B 104 cm. In goede staat.

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas, H 32,3 cm.
Startpreis 2.500 EUR

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...

Chinese wandvaas, H 20 cm.
Startpreis 2.500 EUR

Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen familie rose wandvaas met geiten/figuur/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Antiek bronzen ibis vogel
Startpreis 2.500 EUR

Antiek bronzen ibis vogel. 26e - 31e dynastie. Circa 664 - 332 voor Christus Egypte. Taxatierapport aanwezig. Bodemvondst met ruwe oxidatie. Gemonteerd op een houten basement. Afmeting: 12,5 x 18,7 x ...

Mahonie secretaire, 1760
Startpreis 2.500 EUR

Bijzonder 18e eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Louis Quinze. Met rolcilinder en mooi gebogen binnenleven, vergulde kapitellen, origineel beslag en bronzen versieringen. Afmeting: 117 x 117 x 6...

Rembrandt van Rijn, Beggars receiving alms at the door
Startpreis 2.500 EUR

Rembrandt van Rijn. 1606 - 1669. Beggars receiving alms at the door. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 16 x B 13 cm. In redelijke staat.

Rembrandt van Rijn, Joseph and Potiphar's wife
Startpreis 2.500 EUR

Rembrandt van Rijn, 1634. 1606 - 1669. Joseph and Potiphar's wife. Ets op papier. Afmeting: H 9 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.

J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Startpreis 2.500 EUR

Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.