Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

18e Eeuwse Familie Rose kom Ø 20,1 cm.
Startpreis 60 EUR

Dikwandige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi bord met zilveren beugel
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.

Chinees beeld van hout
Startpreis 60 EUR

Antiek Chinees houtgestoken godheid met staf en granaatappel. Circa 1900. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari bloempot
Startpreis 60 EUR

Japans Imari porseleinen hoekige bloempot met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 21,5 x 22 cm. In goede staat.

3x Chinees aquarel
Startpreis 60 EUR

Drie Chinese aquarellen met signatuur. 20e Eeuw. Landschappen. Aquarel op papier. Afmeting: 25,5 - 34 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 60 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha, deels verguld. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

2x Chinese schotel Ø 13,8 cm.
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met floraal decor. Eén haarlijn + randfrit. Afmeting: Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chinese Imari theepot
Startpreis 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari theepot met floraal/goud decor. Chip tuit. Deksel mist. Afmeting: 7 x 13,5 x 8,5 cm. In redelijke staat.

Bronzen boeddha, H 24 cm.
Startpreis 60 EUR

Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 15,4
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Met dubbele blauw bodemring. Wijsheer in tuin decor. Eén bord chip. Eén bord onderrand schade. Afmeting: Ø 15,4 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startpreis 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Kantonese gemberpot. 1x Kantonese vaas. 1x Familie Rose gemberpot. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 25,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot, H 12,3 cm.
Startpreis 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met floraal decor. Haarscheuren + handvat gelijmd. Afmeting: H 12,3 cm. In redelijke staat.

Chinese sculptuur, H 30 cm.
Startpreis 60 EUR

Antiek hardhouten Chinese sculptuur. Chinese godheid. Circa 1920. Afmeting: H ca. 30 cm. In goede staat.

Chinees Pekingglas + console
Startpreis 60 EUR

Chinese Peking-glazen gemberpot op console. Pot is voorzien van floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 9 cm. In goede staat.

2x Chinees vaasje
Startpreis 60 EUR

Twee Chinees porseleinen draken-vaasjes met reliëf decor. Vier tekens bodemmerk. H m 11,5 - 12 cm. In goede staat.

Lot lakstempels (7x)
Startpreis 60 EUR

Lot met zeven antieke Chinese lakstempels van natuursteen, met tempelleeuwen, waarvan de twee grote stempels met teksten zijn voorzien. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theepot
Startpreis 60 EUR

Mooie oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel, vleermuis decor en bodemmerken. Afmeting: 13 x 17 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Japanse parfumflacon
Startpreis 60 EUR

Twee antieke Japanse parfumflacons met geisha + meester decor. Circa 1900. 1x Randschade. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kinderschoenen
Startpreis 60 EUR

Twee oude Chinese kinderschoenen van zijde/gouddraad. Floraal decor. Handwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,6 cm.
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas. Afmeting: H 23,6 cm. In goede staat.

Chinese stopfles, H 32 cm.
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen stopfles in 17e eeuwse stijl. Echter 20e eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot Chinese schotels (5x)
Startpreis 60 EUR

Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen schotels. 4x Imari. 1x Familie Rose. Afmeting: Ø 12 - 15,3 cm. In goede staat.

3x Chinese Imari kop/schotel
Startpreis 60 EUR

Drie 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/vogel/goud decor. Drie schotels goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Lot spekstenen beelden (7x)
Startpreis 60 EUR

Lot met zeven stuks diverse oude Oosterse/Chinese spekstenen/natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Boeddhistisch. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.