Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Twee delen celadon
Startpreis 400 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein met craquelé glazuur. Kleur: Groen/grijs. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas (brons)
Startpreis 400 EUR

Antiek Chinese gu-vaas. 19e eeuw of ouder. Afmeting: H 21,6 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas, H 62,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari vaas met tuin/kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees schilderij
Startpreis 400 EUR

Antiek Chinees voorouder schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting; H 172 x B 109 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 10 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met kippen in landschap decor. Afmeting: 12,2 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinees guan yin hoofd, H 36 cm.
Startpreis 400 EUR

Antiek Chinees guan yin hoofd van marmer, geplaatst op een teakhouten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Familie Verte brushpot
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Chinees bord met ribbels in bloemvorm Ø 17,2 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Donkerpaars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.

Chinese Swatow schotel Ø 38 cm.
Startpreis 400 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Swatow schotel met coulissen/tekst decor. Randschade. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schenkkan
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met rondom krijgers in landschap decor. Afmeting: 20,4 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startpreis 400 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Deelservies. Rivier gezicht/pagode decor. Bestaande uit: 3x Vleesschaal + 3x bord. Eén bord haarlijn, verder alles in goede staat. Afmeting: 22 - 32 cm.

Chinese oorvaas Ø 14 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porsleinen oorvaas op driepoot, met floraal decor. Voorzien van Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 23 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi bord Ø 27,2 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.

Houten boeddha
Startpreis 375 EUR

Grote houtgesneden lachende boeddha met patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 48 cm. In goede staat.

Set Chinese borden (4x)
Startpreis 375 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels met figuren te paard decor. Ongemerkt. 18e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 11 cm.

Capucijne theepot
Startpreis 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen capucijne familie rose trekpot. Floraal/goud decor. Breuk in handvat. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bolvaas Ø 19 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinese bolvaas met draken decor in emaille-verf. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.

Set Chinese vazen, H 21 cm.
Startpreis 350 EUR

Twee Chinees porseleinen familie verte vazen met figuren in tuin/vleermuis/kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met zotjes in tuin decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Chinese sla-kom
Startpreis 350 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen slakom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: 12 x 24 x25 cm. In goede staat.

Chinees familie rose bord Ø 22,7 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in water decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 22,4 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met lichtgroen craquelé glazuur. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.

Grote familie rose schotel Ø 43 cm.
Startpreis 350 EUR

Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 43 cm. In matige staat.