Chinese brons vergulde dekseldoos met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Lot met 21 stuks Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. 18e Eeuw. Vijf borden gaaf. Eén bord haarlijn + chips. Vijftien borden chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.