Grote Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. Meerkleurig geglazuurd. Eén lotusblad gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bruin glazuur en gouden bloemen. Afmeting: 4,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen olielamp met vogelkop en creme-kleurig glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars/groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese kopjes, 9x. Bestaande uit: 5x Capucijner met landschappen en bodemmerk. Kopje met figuren, tekst en bodemmerk. Kopje met oranje-goud, draken decor en bodemmerk. Familie Rose floraa...
Vier oude/antieke Chinese/Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. Grote vaas heeft chip, verder in goede staat. Afmeting: 15 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw foraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met vaas/floraal decor. Afmeting: 7,5 x Ø 26 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante melk en bloed vaas met floraal decor en bodemmerk. Afmeting: 47 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 30 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor en lichtblauw craquele glazuur + bodemmerk. Afmeting: 3,4 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte Mei Ping-stijl vaas met floraal decor. Balustervormig. Bodemmerk. Afmeting: 33 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerken. Voorstelling met vazen in medaillons. Eén vaas randschade, één goed. Afmeting: H 21 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen theepot met medaillons. Afmeting: 13,5 x 16 x 5,5 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel in octagonale vorm met Lange Lijs decor + vier tekens bodemmerk. Eén deksel chip onderkant. Afmeting: H 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotes goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pelgrimsfles met geel glazuur en Familie Rose decor. Bodemmerk. Afmeting: 30 x 23 x13 cm. In goede staat.
Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam antiek Japans Satsuma miniatuur vazenstel. Fijn gedecoreerd met figuren decor, zotjes en tempelleeuw. Met bodemmerk. Eén vaasje chip. Afmeting: 14,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen platte kom met Verte draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 19,4 cm. In goede staat.
Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk staat.
Drie delen Chinees porselein/aardewerk. Bestaande uit: Bloemvormige celadon kom, bolvaasje en orenvaasje. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.