Grote Chinees porseleinen vaas met mandarijn-eenden en waterlelie decor. Met tekst + bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale randchips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: ø 23 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal China/Japan. Eén grote 18e eeuwse Chinese schotel, Imari, chip. Eén Japanse Arita schotel, gelijmd. Afmeting: ø 28 - 33 cm. In redelijk/matige staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekselpot met Chinese voorwerpen decor. Eén maal Kang Xi gemerkt bord met figuren decor. Afmeting: 13 x ø 9,5 cm. / 3 x ø 19,8 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen koektrommels met Imari decor. Echter Duitsland. Gemerkt. Circa 1920. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.