Chinees porseleinen theebus en kan met zilver, 833/000. Cilindervormige theebus met floraal decor en een zilveren dop met parelbewerking, ø9x13 mm. En een Kang Xi kannetje met bloemdecor en een zilver...
Chinees porseleinen Sung vaas met floraal reliëf decor. Afmeting: H 31,3 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. 1x Imari, floraal/goud decor. 1xQueng Lung Met tuin decor en bodemmerk, enkele chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met decor van bewapend figuur in landschap. Met reliëf. Afmeting: H 17,5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Lot met vijf 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/Tobacco leaf decor. Vier borden goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinese huanghuali houten penselenpot met reliëf tekst, voorzien van rood lakwerk figuren decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 19 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur + onderwater decor met vissen. Bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen sauskom met tuin decor. Cheng Lung. Eén minimale chip. Afmeting: 7 x 15 x 14,2 cm. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 23 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur + floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 8,7 x 5 x 7.3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Elf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen theeservies met Familie Rose floraal/insecten decor. Onder meer; Chocolade kan, goed. Melkkan, haarlijn + gelijmd. Theekan, deksel gelijmd. 7x Schotel, goed. 4x...
Chinees porseleinen stemkom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 11,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 2x Gemberpot, één deksel schade. 2x Kopje + 1x schotel Kang Xi, 17e - 18e eeuw, met bodemmerk, schotel haarlijn, kopjes minimale chips. 1x Cheng Lung...
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel. Met decor van figuur bij rivierlandschap. Afmeting: Ø 42 cm. Schotel is in perfecte staat.
Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen.1e helf 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen met Familie Rose decor. Republiek stijl. Floraal/goud/tekst + signatuur. Afmeting: H 18 - 18,6 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen warmhoudtegel. Deels opengewerkt, met draken decor. Afmeting: 27,5 x 27,5 x 3,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mille Fiori Familie Rose vaas met goudrand. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 27,4 cm. In goede staat.
Chinese, vierkant porseleinen celadon vaas met reliëf teksten in goud. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen diepe borden met riviergezicht/figuren/pagode decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen perzikvaas met Familie Rose decor en vleermuizen. Bodemmerk. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.