Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese vaas, H 25,8 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 25,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,4 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.

2x Chinees, Kom + vaas
Startpreis 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Kom bruin/zwart kokosnoot glazuur met zes tekens bodemmerk. 1x Balustervormige vaas met rood glazuur en dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Flambé vaas. 1x Vrucht-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel Ø 18,7 cm.
Startpreis 350 EUR

Dikwandige, Chinees porseleinen celadon schotel met gecontourneerde omranding, met tekst en bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.

Chinese handwarmer Ø 12,5 cm.
Startpreis 70 EUR

Antiek Chinese bronzen kruik/handwarmer met goudkleurig floraal decor + tekst. Bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm.In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 15,5 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

2x Kanton vaas
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuws Kantonese Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren/floraal/fieren en goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Startpreis 140 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop + schotels met baars/steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn + chip. Eén kopje goed. Eén kopje chip. Afmeting: 6 x Ø 1...

9x Chinese snuffbottle
Startpreis 200 EUR

Lot met negen diverse oude/antieke snuffbottles. Porselein et cetera. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,6 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen Doucai bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Startpreis 100 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Gerestaureerd. Afmeting: 25,7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startpreis 100 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Onde meer; Kang Xi, Cheng Lung, Amsterdams Bont. Beschadigd. Afmeting: 14 - 27 cm.In matig/redelijke staat.

Chinees porseleinen Maanvaas
Startpreis 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas groen met goud glazuur.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren, bronskleurig glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

3x Chinese of Japanse kop + schotel
Startpreis 150 EUR

Drie 19e eeuws Chinees of Japanse kop en schotels met geisha decor. Octagonaal. Zes tekens bodemmerk. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7 - 13,4 cm. In redelijk/goede staat.

2x Familie Rose kopje Ø 8,2 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Chinese theepot Ø 8,5 cm.
Startpreis 600 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theepot met tuin/figuren decor. Afmeting: 9 x 14 x Ø 8,5 cm.

Chinese Doucai kom Ø 13,6 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,6 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen waterbak in perzik-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x 19 x 18 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 23 cm.
Startpreis 120 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startpreis 100 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees capucijne porselein met floraal Familie Rose decor. Twee kop + schotels (één kopje haarlijn) Eén trekpot beschadigd. Afmeting: 6,5 - 18 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Chinese vaas met foo dog
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met koppen + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung kom Ø 12,7 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Sung kom met schildpad-achtig bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 x Ø 12,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 31 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinese vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Startpreis 100 EUR

Kleine Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal/vogel/tekst decor. Afmeting: 3,5 x 7 cm. In goede staat.

Chinees Imari kop + schotel
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotel. Paradijsvogel in tuin/goud decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,3 cm. In goede staat.

2x Chinese kop + schotel
Startpreis 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotels voorzien van hanen decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,9 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen kom met draken decor/Familie Verte. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,9 cm. In goede staat.

Armorial bord Ø 16 cm.
Startpreis 200 EUR

18e - 19e Eeuws Familie Rose Armorial schotel met Frans wapen decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 26,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Antiek Japans porseleinen pijpvaas. Blauw-wit decor. Afmeting: H 26,3 cm. In goede staat.

Grote celadon vaas, H 46,3 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met floraal reliëf decor + groen craquelé glazuur. Afmeting: H 46,3 cm. In goede staat.

Sang de Boeuf vaas, H 17,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Sang du Boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal Ø 34 cm.
Startpreis 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 19 cm.
Startpreis 900 EUR

Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kopjes Ø 6,7 cm.
Startpreis 600 EUR

Drie Chinees porseleinen kopjes met lange lijs decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 6,7 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese kop/schotels
Startpreis 350 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; 2x Schotel, met bodemmerk. 2x Kopje, waarvan één met bodemmerk. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startpreis 600 EUR

Lot Chinees porseleinen koppen + schotels. Divers. Vijf delen goed. Eén kopje gelijmd. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Bodemmerken. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese vaas (miniatuur)
Startpreis 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee met draken decor. Eén met floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 8,5 - 9,5 cm. In goede staat.

Lot porselein (China/Japan)
Startpreis 60 EUR

Elf delen antiek Japans/Oosters porselein. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

2x Chinese lamp
Startpreis 150 EUR

Twee tafellampen gemaakt van 19e eeuwse Chinese gemberpotten. Geisha/zotjes decor. Restauratie. Afmeting: 51 x 35 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 14,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte kom met floraal/kostbaarheden en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Emaille verf. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 14 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen celadon kraagvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinese borden (6x)
Startpreis 200 EUR

Lot met zes antiek Chinees porseleinen borden. Divers. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xi. Minimale chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.

Chinese theebus, H 11,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen theebus met floraal decor + Kang Xi tekens geluk. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

2x Familie Rose vaas, H 15,6 cm.
Startpreis 600 EUR

Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Tuin/vlinder decor. Afmeting: H 15,6 cm. In goede staat.

Celadon schaal + kistje
Startpreis 400 EUR

Chinese celadon Sung schaal + kistje. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari kopjes/schotels
Startpreis 120 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kopjes en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Eén kopje gelijmd. Zes schotels goed. Eén schotel chip. Afmeting: 6 - 12 cm.In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees
Startpreis 400 EUR

Twee Chinees porseleinen flambé vazen. Afmeting: H 15 - 21 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose vazen, H 28 cm.
Startpreis 180 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. 1x Pauw decor + tekst. 1x Figuren/vleermuizen decor. Circa 1900. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,4 cm.
Startpreis 700 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander (Japan)
Startpreis 200 EUR

Grote 19e eeuws Japans bronzen wierookbrander met olifanten-hengsels, draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: H 23,7 x Ø 27,8 cm. In goede staat.

3x Chinese gemberpot
Startpreis 80 EUR

Drie grote en antiek Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (6x)
Startpreis 70 EUR

Zes delen China. Bestaande uit; Twee gemberpotten, spekstenen vaas, kom met vlinder decor, antieke schotel (randschade), erotische snuffbottle. Afmeting: 8 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari bord Ø 29 - 42 cm.
Startpreis 60 EUR

Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 18,6 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39,3 cm.
Startpreis 500 EUR

18e Eeuws grote Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur. Afmeting: H 39,3 cm. In goede staat.

Familie Rose lampenvoet, H 41 cm.
Startpreis 250 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met krijger/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Sung kom met paarsachtig verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Lampenvoet (Isznik stijl) H 59 cm.
Startpreis 400 EUR

Oude/antiek aardewerken lampenvoet in Samson Isznik stijl. Perzië? Turkije? 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.

Chinees bord Ø 17 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren decor + verso paars gekleurd glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese ronde tegel Ø 29 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote ronde Chinees porseleinen Familie Rose tegel met aap in boom decor, tekst en signatuur. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Vaasje + snuffbottle (China)
Startpreis 150 EUR

2x China. Bestaande uit; Opengewerkte Kantonese pijpvaas, haarlijnen. En een oude snuffbottle met landschap/figuren decor. Afmeting: 6,6 - 14 cm. In goede staat.

Chinese lampvoet, H 42 cm.
Startpreis 225 EUR

Antiek Chinees porseleinen lampenvoet met reliëf figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinees kistje met stempels
Startpreis 275 EUR

Antiek Chinese lakwerk dekseldoos met draken decor. Gevuld met Chinese letterstempels (boekdruk). Circa 200. Afmeting: 8 x 7.5 x 9,5 cm. In goede staat.

Wijnbeker + kwispedoor
Startpreis 100 EUR

2x 17e - 18e Eeuws Chinees porselein. 1x Rituele wijnbeker, 17e eeuw, gerestaureerd. 1x Cheng Lung kwispedoor, floraal, haarscheur. Afmeting; 11 - 17,5 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese maanvaas, H 51,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Zéér grote Chinees porseleinen maanvaas. Bronskleurig met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 51,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 9 cm.
Startpreis 600 EUR

Kleine Chinees porseleinen Familie Rose wierookbrander met kraanvogel/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese vaas
Startpreis 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. 1x Floraal, goed. 1x Tuin met vogel decor, mist oor. Afmeting: H 58 - 59,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Swatow schotel Ø 42,3 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote 16e eeuws Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal/paradijsvogel decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 42,3 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese kommen
Startpreis 300 EUR

Drie diverse oude Chinees porseleinen kommen, waarvan één met bodemmerk. Paars/groen glazuur. Afmeting: 11,7 - 15 cm. In goede staat.

3x Chinese pot
Startpreis 300 EUR

Drie Chinese Yixing trekpotten. Divers. Met bodemmerk. Eén met haarscheur. Twee goed. Afmeting: 8,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote opengewerkte Chinees porseleinen vaas met figuren in wolken decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 26,4 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met zotjes decor + tekst. Afmeting: H 26,4 cm. In goede staat.

4x Chinese kop/schotel
Startpreis 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels. Capucijne met familie rose, floraal decor. Twee schotels goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Drie kopjes goed. Eén kopje chip. Afmeting: 5...

4x China (divers)
Startpreis 200 EUR

4x Divers China. Bestaande uit: Twee Chinese schoentjes. Tang figuur, en een fijn bewerkte noot met geisha's in landschap decor. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.

Chinese Sung vaas, H 22,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Sung vaas met groen-paars glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + signatuur. Afmeting: H 29 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Plaquette van jade
Startpreis 500 EUR

Fijn gestoken Chinese plaquette van jade. Draak/floraal decor. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 0,8 cm. In goede staat.

2x Chinees kopje Ø 7 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee Chinees porseleinen Doucai kopjes met bodemmerk. Randschades. Afmeting: H 3,7 x Ø 7 cm. In matige staat.

Chinese schotel Ø 41,5 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Chinees presenteer tablet
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen presenteer tablet met figuren in tuin decor. Iets randfrit. Afmeting: 28,7 x 24,2 cm. In goede staat.

Stel Capucijne Familie Rose vazen, H 18,3 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Capucijne Familie Rose vazen met figuren in tuin decor. Eén kleine restauratie bovenrand. Afmeting: H 18,3 cm. In goede staat.

2x Familie Verte bord Ø 28,6 cm.
Startpreis 700 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/paradijsvogel/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord chip + randfrit. Afmeting: Ø 28,6 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met tuin decor. 18e Eeuw. Minimale chips beide borden. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese vaas
Startpreis 150 EUR

2x Chinese kom Ø 15 cm.
Startpreis 450 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met magnoliaboom/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese druivenschotel Ø 36,2 cm.
Startpreis 200 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen druivenschotel. Eén bakfout. Afmeting: Ø 36,2 cm. In goede staat.

Drie Chinese munten Ø 3,7 - 3,9 cm.
Startpreis 200 EUR

Drie oude Chinese munten. Twee soorten. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3,7 - 3,9 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees bord Ø 21 - 25,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 2x 18e Eeuw, beschadigd. 1x Groot, 19e eeuw, draken decor, gaaf. Afmeting: Ø 21 - 25,5 cm. In matig/goede staat.

Chinese pijpvaas op sokkel
Startpreis 60 EUR

Antiek Japanse cloisonné pijpvaas in Meiji stijl. Floraal decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

2x Chinese plaquette van brons
Startpreis 100 EUR

Twee oude Chinese plaquettes van brons, voorzien van karakter tekens. Afmeting: Ø 8 - 9,4 cm. In goede staat.

Chinese cup, Ø
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen cup met blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: ........................ In goede staat.

2x Chinese cup Ø 5,7 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met wijsheren en tekst decor. Bodemmerken. Afmeting: H 4 x Ø 5,7 cm. In goede staat.

Chinees of Japans figuur
Startpreis 200 EUR

19e Eeuws Chinees of Japans porseleinen polychrome figuur. Man met stok. Chips basement. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.