Doos met éénentwintig antieke voorraadblikken. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde apothekers gaper. Gesigneerd Fecit K.M.T. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Lot van acht blikken reclameborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oude/antieke diverse voorraadblikken met reclame. 20e Eeuw. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Antiek kruidenierskastje. Circa 1900. Diverse inhoud, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 34 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame affiche tentoonstelling te Wenen 1946. Ausstellung Zeitgenossische Französischer Radierungen. Voorstelling nach Decaris. Papier op linnen. Afmeting: 105 x 77 cm. In goede staat.