Zeven antieke kruideniers voorraadblikken. Divers + reclame. Onder andere: Koekblikken. Afmeting: 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gipsen apotheker balie pop. Circa 1930. Handbeschilderd. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke papieren reclameborden. Eén maal Deventer Koek, J. Bussink, circa 1910. Eén maal 'Het beste voedsel en goedkoop'. Afmeting: 50 x 70 cm / 60 x 43 cm. In redelijke staat.
Vier antieke houten voorraaddozen met en zonder lithografische reclame. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke tabak/reclame. Eén maal Uiltje Sigaren, keramieken tabakspot. Eén maal Van Nelle, reclame pop. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Pop 'Werthers Echte' + 'Wij scheert met verstand, zeept in met de Vergulde Hand'. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.
Drie antieke ijzer-gevlochten kruideniersmandjes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 76 cm. In goede staat.
Grote antieke etalage buste in klederdracht + haarspiegels. Circa 1920. Afmeting: 65 x 38 x 25 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke Hollandse schoolplaten. Divers. Afmeting: 80 - 110 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands aap-noot-mies schoolbord + kinderschoolbank met accessoires. Circa 1900. Afmeting: 106 x 94 cm / 60 x 112 x 65 cm. In goede staat.
Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Thee, cacao, pepermunt. Circa 1910 - 1930. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Beschuit, Van Rossum's Tabak, Kahrel's Thee, De Wiljes Koffie en Thee. Afmeting: 48 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Onder andere: Smarius + twee maal Ark's beschuit. Afmeting: 41 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke beweegbare etalage poppen met kleding. Circa 1920. Mogelijk restauraties. Afmeting: H 107 - 132 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke blikken kruideniers voorraadblikken. Eén maal Duitse Kaffee + H. Smith-Groningen. Afmeting: 60 - 64 cm. In goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken voor tabak. Onder meer: Poorters Tabak + Guldens Baai + van Rossum's Taba. Afmeting: 50 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.
Ronning Kaffee. Kruideniers etalage kastje met inhoud. Divers. Afmeting: 35 x 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek aap-noot-mies kinderschoolborden. Zes maal diverse dozen vol papieren letters voor aap-noot-mies. Eerste helft 20e eeuw. In redelijk/goede staat.
50-er Jaren Hollandse houten bus met reclame 'Kaveewee, in de lucht, te land, ter zee'. Heros gemerkt op wielen. Afmeting: 16,5 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Elf stuks antieke voorraadblikken met diverse reclame. Onder andere: Koffie, cacao, beschuit et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee boekensteunen van Hofnar Sigaren en één asbak met uil rookt 'Uiltje'. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.