Antiek origineel Japans Katana zwaard met symbolen en tekens. Circa 1900. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Hollandse Yzerhouwer degen. Plated en verguld met leeuwenkop. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing sabel met houten heft, lemet geblauwd, gegraveerd en verguld. Met originele lederen schede. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuwse pistolen, dubbelloops met knikloop. Oxydatie en één kolf beschadigd. Afmeting: 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek enkelloops pistool met klapbare loop en parelmoeren heft/handgreep. Spanveer defect. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen kijker van een tankgeschut. Centurion Nedinsco Venlo. In kist. Afmeting: 31 x 16 x 25 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse marine enterbijl. Nr. 600 en letter M. Afmeting: 56 x 25 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.
Oude/antieke Duitse trompet met Swistaka teken van de R.A.D. Messing met koper. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiquarisch zeldzame Duitse kalender WO II. Unser Heer 1943, met lithografische voorstellingen Duitse leger. Afmeting: 30,5 x 24 cm. In goede staat.
Oud Indonesisch kapmes. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Twee maal oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing kruitmaatje en ijzeren kogeltang. Afmeting: 14,5 - 16,5 cm. In goede staat.
Drie maal militaire kijkers. Waarschijnlijk tank etc. Onder andere: Telescop Elbon, Telescop Bearing 8 en TPK4-2B HM B1 32. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Oude Duitse dolk met swastika in brons. Houten heft met brons, stukje af. Lemet met oxydatie. Afmeting: L 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse bajonet. Gedateerd 1874. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Drie maal blanke wapens. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indonesische krissen en één replica Duitse dolk. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Militaire munitiekar 1922, Kantonat Bernischer Schmeide und Wagnermeisterverband in Bern. Inclusief aanspan voor paard, wordt ook vaak zonder gebruikt. 410cm. lang, 105cm. breed en 65cm. hoog, in rede...
Twee zeldzame Duitse antiquarische boeken WO II. Der Merker 1940 - 1941 met Stundenplan, lithografieën etc. Afmeting: 15 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Twee onderscheidingen, één in een rond zilveren lijstje, 800/000, en een jeneverkruis, zilver verguld, 833/000, door Fa. v. Wielik, Den Haag.
19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.
Antiek Engels zwaard. Gemerkt met bronzen medaillon in lemmet letter H. Eikenhouten heft. Mooie patina. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.
Vijf maal Oosterse wapens. Onder andere: Eén grotere Ghruka, twee bijlen etc. Afmeting: 42 - 88 cm. In goede staat.