18e - 19e Eeuwse degen met adelaar met kroon + zes vaandels, brons verguld, met heft van hoorn. Teken op lemmet S.M. + handbescherming. Frankrijk? Afmeting: L 92 cm. In goede staat.
Lot etnografie. Onder meer; korte boog, speren en Afrikaans masker. 20e Eeuw. Afmeting: 117 - 170 cm. In goede staat.