Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met visser decor. Met bodemmerk. Zonder deksel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Lot met 54 stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Jugendstil. Polychroom. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote Makkum Tichelaar wandplaquette met arreslee decor. 19e Eeuw. Randglazuur schade. Afmeting: 62 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met antieke herder tegels in lijst. 18e Eeuw. Aantal: 13 stuks Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met decor van schaatsers. Gemerkt M:Q. (+ extra deksel). Afmeting: H 22 - 36 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.
Twee antieke Franse bokalen van porselein met bronzen zwanen. Figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie oude Delftse fayence scheerbekken met floraal decor + wit. 2x Bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In goede staat.
Drie grote antieke fayence Makkumer polychrome kommen met floraal decor. Schilder W.R. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws porseleinen wandelstok-knop. Saint Cloud Frankrijk. Circa 1730. Floraal decor. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
Groot Herend porseleinen figuur. Madonna met kind. Art Nouveau-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland/Engeland. 1x Waarschijnlijk Höchst, beschildering slijtage + chips. 1x Twee vogels, waarvan één gemerkt Bristol, eind 18e eeuw, minimale chip bloemen. Afmeti...
Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland. 1x Papegaai van Karl Ens. 1x Papegaai Dresden. 1x Kleine tropische vogel Dresden, staat beschadigd. Afmeting: 13 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits K.P.M. porseleinen figurengroep. Jongen en meisje met bloemenmand. Eén vinger mist + chip bloemen. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met Friese arreslede. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met afbeelding van Fries paardenspan. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts fayence polychrome kaststel met visser decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 25 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Friese schotel met spreuk 'Het sterven is ons aller deel, maar hoe te sterven dat scheelt veel'. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl vaas met vrouw en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Vier antieke 4-pas tegeltableau's. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse fayence albarello apothekersvaas met vogel/faunkop decor. T. Alkekenci. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Zes Hollandse Amstel borden. 18e - 19e Eeuw. Met decor van roze rozen + goudrand. Randschades en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 25,7 cm. In matig/redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren decor. Eén vaas gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Lot met 20 stuks antieke Friese waterschap tegels. Circa 1880. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met negen antieke Delftse pauwen-borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje Dresden, geen beschadiging gevonden. 1x Bloemenmeisje filigrain jurk, minimale beschadiging jurk. 1x Danseres, gemerkt F met kroon. Mogelijke beschadi...
Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence schotels met chinoiserie decor + polychrome. Eén haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 26 - 30,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Delfts. 2x Delftse schoenen, circa 1800, in goede staat. 1x Tabakspot St. Vincent, circa 1900, gelijmd, matige staat. Afmeting: 9 - 27 cm.
Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht kopjes met ruiters/pagode chinoiserie decor. Circa 1880. Afmeting: 6,5 - 12,5 cm Ø. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Man met tuba. 20e Eeuw. In goede staat. Afmeting: 32 cm.
Lot met oude/antieke porseleinen figuren. Divers. Onder meer; Duitsland, Frankrijk. Onder andere; Kaiser, Hutschenreuther, Gerold & Co. Tettau. Dresden, Napels. Drie gaaf. Vier met minimale beschadigi...
Zes 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder meer 5x polychrome chinoiserie . Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Duits porselein. Figuren. Volkstedt-Rudolstadt. Bloemenverkopers met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. 1x KPM theepot, circa 1900, beschadigd. 1x Meissen tablet, 20e eeuw, goed. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In matig + goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vaas met heilige in landschap decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Groot Italiaans Napels porseleinen figuur. Schommelende putti's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 42 x 18 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse fayence borden, mangaan kleurig. Floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor, paauw vaas decor. Beide borden gemerkt. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Petrus Regout kastkommen. Decor met goud. Circa 1880. Afmeting: 10,7 x Ø 22,5 cm. 1 Kom in goede staat, 1 kom heeft stukje gelijmd.
Antieke Delftse schotel met voorstelling van het eiervrouwtje, naar H. Bloemaert. Schilder J. Rd. Afmeting: Ø 41,6 cm. In goede staat.
Twee grote Herend porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje met engel (goed). 1x Stierenvechter (hoorn beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Rozenburg Den Haag polychrome platelen vaas met floraal (jugendstil) decor. Circa 1910. Gerestaureerd. Afmeting: 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek porselein. Duitsland. 1x Lampenvoet met figuur, goed. 1x Jager met jachthoorn en honden van Volkstedt-Ruddstadt, beschadigd. Afmeting: 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.