Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. U. NUTRIUM + U. STYRAC + U. ALTH + U. ALB. RASIS. Haarlijnen. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen figuren van het apenorkest. Naar ontwerp van J. J. Kaendler. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Frans empire theeservies van porselein met (perfect) goud decor + diverse scheepvaart decors. Handgeschilderd. Afmeting: 8,5 - 27,5 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met paauw decor. 1x E. DE. SUCC: ROS: en 1x AX. HIRCI. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.
Twee piedestals met 18e eeuwse mangaan landschap/figuren decor tegels. Aantal: 57 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee zéér grote Spaanse polychrome fayence schalen (Lebrillo) Sevilla/Triana. 18e - 19e Eeuw. Stier + haas decor. Afmeting: 15 x Ø 65 cm. / 14,5 x Ø 66,5 cm. In goede staat.
Antieke majolica plantenzuil met cachépot. Polychroom met floraal decor. Circa 1880. Gemerkt: Longchamp Terre de Fer. Géén beschadigingen! Afmeting: 108 x Ø 35 cm. In zéér goede staat.
Twee 18e eeuws porseleinen borden met decor van golfspelende putti's / spelende putti met hond. Vermoedelijk Engeland. Gemerkt met zwaard ++ tekens. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence lampenvoeten/vaaslampen met chinoiserie decor. Afmeting: H 44 - 60 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. EL: DIAPHAEW + U: BASILIC + EL: THERIAC: V + OL: LAURI. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote en zeldzame Italiaanse Albarello uit de 18e eeuw. De voorkant is geheel gedecoreerd met een Italiaans stadsgezicht. Enkele chips, verder goed. Afmeting: H 31 x Ø 23 cm.
Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. C. BECCA BOUGAE + C. RASARUMPALLID. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Mooi lot art deco tegels 150 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.
Lot met 134 stuks Hollandse witte wandtegels, zgn. witjes. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee bijzonder grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met floraal/vogel/cherubijnkoppen decor. 1x Resumptivum. 1x Diascordim. Afmeting: H 27 - 27,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Delftse fayence tabakspot met figuren decor + opschrift Tabac de Teonka. Afmeting: H 42 x Ø 20 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen figurengroep uit de Knauf tijd. H. 36.40. Circa 1880. Enkele chips aan bloemen, verder goed. Afmeting: 13 x 11,5 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws polychrome fayence apothekerspotten met deksel. 1x Fruct. Piper. Caud. 1x Metal. Divers. Randschades. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse fayence pendule met floraal decor en fratzen. Neo renaissance, historisme. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
18e Eeuws, vijf-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Restauraties. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse fayence apothekerspotten. Lille? Circa 1800. 1x Cichor. 1x zonder opschrift. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antiek Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt met een De Klaauw teken. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 22,5 - 33,5 cm. In goede staat.
Set van drie 18e eeuwse Delftse schotels met bloemvaas decor + bodemmerk + de metaale pot. 1756 - 1775. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel zonder deksels. Met decor van paard in landschap. Gemerkt lampetkan. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vaas met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. THERICA: E: RUTHE. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence wandplaquette met chinoiserie decor. Eén randschade. Afmeting: 37 x 32 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws mangaankleurig tegeltableau. Abraham zendt Hagar weg. Bestaande uit 30x grote tegel, 22x randtegel, 4x hoektegel. Afmeting: 89 x 75 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts fayence kaststel met dorpsgezicht decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Enkele restauratie. Afmeting: H 24,5 - 35 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee zéér grote Herend porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Paardenmenner. 1x Ruiter te paard. Afmeting: 41 - 44 cm. In goede staat.
Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence tabakspot 'Pompadoer'. Met bodemmerk drie klokken. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauf tijd. Circa 1880. Afmeting: 11,8 x 11,6 x 7,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen 4-luik met familie verte plaquettes. Berglandschap decor. Afmeting: 4x H 15 x B 6 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Antiek Hollands polychrome fayence 20-pas tegeltableau. Zeeslag bij Duins 1639. Twee tegels beschadigd. Afmeting: 53 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau in mangaankleur. Koeien in landschap decor. Louis Seize. Minimale randschades. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence apothekers schenkkan met pauw decor en 'Papaver. RHE'. Voet gerestaureerd. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antiek Delfts polychrome knobbelvazen met chinoiserie floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Delftse Porceleyne Fles wandplaquette met voorstelling naar de schilder Mesdag. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting; Ø 23,8 cm. In goede staat.
19e Eeuws Neapel porseleinen dekseldoos met putti en vergulding. Afmeting: 6 x 13 x 5,5 cm. In goede staat.