Oude Chinees porseleinen vaas met familie Verte decor, figuren en hertenkar, Mei Ping, Kang Xy, 19,5xø11cm Cond:G
Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen figuren gemerkt M Jonge Jockey en Amazone met gouddecor 23-23,5 in goede staat CondG
Drie oude porseleinen beeldengroepen 2e helft 20e eeuw , lezende dame op bank, adelijke koets, figuren bij tafel 20-25cm Cond;G
Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G
Twee grote antieke Japanse Satsuma keramieken musicerende dansende figuren omstreeks 1900 met floraal en gouddecor(minimale chip bij voet) 19-21cm Cond:G
Twee antieke Imari porseleinen tafellampen met koperen monturen(electrisch later) in goede staat 90cm.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal en Geisha decor, minimale chip kraag, 49x19ø Cond:G
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, drie goed 18-22cm CondR/G
Vier delen 19e eeuws Japans porselein, kutani en Imari 12-20cm Cond;R/G
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G
Antieke Japanse Satsuma tafellamp met goud en figurendecor en bronzen voet, omstreeks 1900, 89cm Cond:G
Negentiende eeuws Japans porseleinen sierschotel met vogel in bloesemdecor 28,7ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G
Drie 19e/20e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, grote schotel met hemelpaard centraal, schotel met foohonden in coulissen, schotel floraal 28-31,5ø Cond:G
Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G
Vier antieke Japanse porseleinen borden met opliggend landschapsdecor, omstreeks 1900 met figuren, ø27cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familieroze schotel.Zilveren beugel, 835/000, met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul- en bloemversiering. (oude haarlijn) 18x27,5cm. Cond:R
Zeven delen 19e eeuws Imari porselein, pijpvaas, kraagvaas,bolvaas,schenkkannetje, 2 vazen, penselen vaas 8-21cm. Cond:G
Zes 19e eeuwse Hollandse tegels, drie mangaan, landschap, floraal en insektendecor 13x13cm. Cond:R/G
Oud Delfts tegeltableau uit 1931, met eikenhouten lijst, het gouden jaar van het nieuwsblad v\h Oosten, Twentsch zondagsblad etc. 12pas, in goede staat 82x65cm.
Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G
Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G
Mangaankleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:M