Zeldzaam 19e eeuws handbeschilderd Biedermeier porseleinen tete à tete met diverse figuren in landschappen/goud decor. Blindmerk. In uitstekende staat. Afmeting: 14 x 43 x 32 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Perzisch aardewerk. Bestaande uit: Twee vaasjes, waarvan één met randschade. Eén zalfdoosje. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...
Aparte keramieken inktpot met floraal decor, messing montuur en porseleinen inktpotten. Circa 1930. Afmeting: 18 x 11 x ø 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse witte Fayence klepkan met tinnen deksel. Gemerkt met een bijl. Enkele bakfouten. Afmeting: H 23 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen sierschaal met meanderende gouden rand. Circa 1900. Gemerkt Sarrequemines. Eén chip. Afmeting: ø 40 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Duits (sier) porselein. Onder andere: Herdenkingsborden, handbeschilderd Rosenthal, Studio Line et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Zes oude porseleinen vazen, Duitsland et cetera. Twee maal kobalt blauwe vazen, onder andere Hutschenreuther. Herend. Rosenthal. Geierstal. K.P.M. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek porselein. Bestaande uit: Sevres potje, handbeschilderd, 19e eeuw. R.P.M. hand met schelp, circa 1900. Zwaan-vaas, ongemerkt. Duitse kandelaar. Porseleinen ei. Meissen belletje....
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence boterdekselpotten met floraal decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén deksel beschadigd. Afmeting: Ø 11 - Ø 13 cm. In redelijke staat.
Lot serviesgoed, Chinees, peterselie/Lange Lijs decor. Circa 1900. Bestaande uit: Grote theekan + zes kop en schotels. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In goede staat.
Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Vijf oude Tibetaanse (hoornen?) kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 8 cm. In goede staat.
23-Delig antiek Engels mokka servies. Keramiek. Crown Ducal Ware England. Circa 1915. Druivenranken/vogel decor. Afmeting: 6 - 29 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen tabakspijp met varken. Scherts pijp. Eén oor beschadigd. Circa 1880. Afmeting: L 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.
Twee Makkumer borden. 20e Eeuw. Eén maal Tichelaar, blauw/wit, floraal. Eén maal Tichelaar, polychroom, floraal. Afmeting: Ø 26 - Ø 35 cm. In goede staat.
Zes maal divers Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kobalt blauwe vaas, goud floraal, Heinrich Selb Seethal. Kop + schotel, Stadt Meissen. Twee maal Stadt Meissen borden met Zwiebelmuster decor....
Drie-delig Makkums polychrome Fayence kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 30 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.
Kapitale Italiaanse porseleinen strijdwagen. Made in Italy. 20e Eeuw. Bloemblad beschadigd. Afmeting: 56 x 70 x 30 cm. Verder in goede staat.
Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen vaas met Amor en opgewerkte rozen. Plaue. Chips. Afmeting: H 16 cm. In redelijke staat.