Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Antieke Japanse borden
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen borden met wapen en floraal decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

Groot lot Chinese bloempotjes
Ergebnis: 40 EUR

Doos met groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes. Afmeting: 55 x 40 x 45 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese penselen potten
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen penselenpotten/rolvazen met landschap en florale decor. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese drakenvaas
Ergebnis: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met blauw bodemmerk. Chip bodemrand. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.

Oude Chinese hocker in vorm van een uil
Ergebnis: 40 EUR

Oude Chinese porseleinen hocker in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915
Ergebnis: 40 EUR

Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Zwiebelmuster dekselschaal
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen dekselschaal. Zwiebelmuster. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: 18 x 34 x 27 cm. In redelijke staat.

Porseleinen figuur, Edele dame
Ergebnis: 40 EUR

Spaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Dame met bloemenmand bij piedestal. D.ART. S.A. Afmeting: 28 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Chinees jade schaakspel in doos
Ergebnis: 40 EUR

Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.

Delfts kaststel, 18e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.

6x Blauwe wandborden, Porceleyne Fles
Ergebnis: 40 EUR

Zes oude Delfts blauwe Fayence Porceleyne Fles wandborden. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 29 cm ø. In goede staat.

2x Chinese kommen + consoles
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.

2x Oude Makkumse borden
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

3-Delig Royal Delft kaststel
Ergebnis: 40 EUR

Drie-delig Hollands Royal Delft blauw kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

5x Delftse borden
Ergebnis: 40 EUR

Vijf diverse polychrome borden. Onder andere: Porceleyne Fles, Oud Delft. Vogel/floraal decor. Afmeting: 20,5 - 24 cm ø. In goede staat.

Duitse keramieken wandschotel
Ergebnis: 40 EUR

Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

7x Makkumse borden
Ergebnis: 40 EUR

Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.

8 Delen divers Chinees porselein
Ergebnis: 36 EUR

Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Twee kommen, één chip. Eén bord, één schotel, goed. Drie schaaltjes, goed. Eén stapeldoos, incompleet, chip. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goed...

4x Oud aardewerk
Ergebnis: 35 EUR

Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...

3x Antiek aardewerk, 1900
Ergebnis: 35 EUR

Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...

4x Oude Delftse koeien
Ergebnis: 30 EUR

Vier oude Delftse Fayence polychrome koeien. Gemerkt A.P.K. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose schotel
Ergebnis: 30 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale decor. Lowestoft. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 13,7 cm. In redelijke staat.

Japanse Kutani vaas, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani vaas met prachtig figuren in landschap decor rondom. Met bodemmerk. Top van deksel af. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.

Antiek bisquit heilig hart beeld
Ergebnis: 30 EUR

Antiek bisquit porseleinen Heilig Hart beeld met goud decor. Circa 1870. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.