Antieke Mechelse eikenhouten gestoken spiegel met kaarskandelaren, leeuwenkoppen en kammenbakje. Circa 1880. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.
30er Jaren Art Deco spiegelkastje met eikenhouten gestoken panelen met herten decor. Afmeting: 50 x 60 x 21 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 37 x 130 x 21 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil-stijl gesneden spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 98 x B 61 cm. In goede staat.
Antieke Amelander ? vitrinekast met briefpanelen en oude bierverf. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 175 x 92 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Smeedijzeren tafel met antieke Makkumer polychroom tegels. In 17e eeuwse stijl. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee Neo Gotische eikenhouten meubelen. Tweede helft 19e eeuw. Eén maal kastje met briefpanelen. Eén maal bijzettafel. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse mahoniehouten commode met messing beslag. Afmeting: 69 x 71x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Afmeting: 75 x 98 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met lederen bekleding. Houtgepind. Afmeting: 84 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronsbeslag. Circa 1890. Afmeting: 77 x 80 x 50 cm. In zeer goede staat.
Oude ovale spiegel met messing omranding en stukjes spiegel. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Goudkleurige Barok-stijl salontafel met albasten tafelblad. Chip blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 80 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Afmeting: 74 x Ø 74 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met ivoor-inleg. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 75 x 50 x 74 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Mahoniehouten met leder beklede salontafel met Az-teken decor. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 130 x 51 cm. In goede staat.
Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.
Antieke Engelse spiegel met mahoniehouten ovale lijst en bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: H 80 x B 57 cm. In goede staat.