Oud Hollands wortelnoten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 90 x 48 cm. In goede staat.
Oud Hollands eikenhouten tafeltje met twaalf Hollandse 18e eeuwse vaastegels. Beschadigingen. Afmeting: 45 x 54 x 41 cm. In redelijke staat.
Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken kapstok met vissen. Circa 1920. Afmeting: 15 x 99 x 28 cm. In goede staat.
Oude messing theetafel met twee etages van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.