Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Louis Seize-stijl spiegel, 131 x 73 cm.
Startpreis 100 EUR

Louis Seize-stijl halspiegel met florale guirlande. Circa 1900. Afmeting: H 131 x B 73 cm. In goede staat.

3-Zits L'Ancora design bank
Startpreis 200 EUR

Zwart lederen 3-zits L'Ancora Collection design bank. Nieuwprijs: € 150,- Paar krabplekjes op leuning, verder goed. In redelijk/goede staat.

Eiken flespoottafel
Startpreis 80 EUR

19e Eeuws Hollandse flespoottafel van eikenhout, met voetrust. Neo renaissance. Afmeting: 65 x 84 x 60 cm. In goede staat.

Engelse empire tafel Ø 75 cm.
Startpreis 80 EUR

Antiek Engelse eikenhouten ronde tafel. Geheel staand op houtgepinde drie-poot. Circa 1800. Afmeting: H 63 x Ø 75 cm. In goede staat.

Vertico met opzet, 1880
Startpreis 350 EUR

Notenhouten Gründer pronk vertico met opzetstuk, schelpkroon. Vertico heeft volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 116 x 104 x 79 cm. In goede gerestaureerde staat.

Pianokruk, H 60 cm.
Startpreis 60 EUR

Antiek, verstelbare pianokruk van eikenhout. Afmeting: H 60 cm.omstreeks 1910. In goede staat.

Wortelnoten commode, 1900
Startpreis 80 EUR

Hollands, wortelnoten, dubbel gebogen commode met klauwpoten. Met bronzen beslag. Eén stukje beslag mist. Circa 1900. Afmeting: 77 x 102 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

Ladenkast
Startpreis 80 EUR

Teakhouten pyramide ladenkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 167 cm. In goede staat.

Eiken kabinet
Startpreis 160 EUR

Antiek Hollands eikenhouten kabinet. 18e Eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 230 x 175 x 65 cm. In goede staat.

Goudkleurige Louis Philippe spiegel, 96 x 70 cm.
Startpreis 80 EUR

Antiek goudkleurige Louis Philippe spiegel met floraal decor. Circa 1870. Afmeting: H 96 x B 70 cm. In goede staat.

Design spiegel Ø 101 cm.
Startpreis 80 EUR

Grote spiegel in de vorm van een zon. Metaal/chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 101 cm. In goede staat.

2x Houten piedestal met marmer
Startpreis 450 EUR

Twee mahoniehouten piedestals met marmeren blad en bronzen versiering. In antiek-stijl. Afmeting: 118 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Spiegel, 206 x 77 cm.
Startpreis 200 EUR

19e Eeuws mahoniehouten spiegel met gestoken kuif welke voorzien is van een messing aplique (vrouwengezicht). Circa 1820. Afmeting: 206 x 77 cm. In goede staat.

Spiegel, 1900
Startpreis 40 EUR

Engelse ovale mahoniehouten spiegel met parelrand. Circa 1900. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.

Etagére tafel, 1870
Startpreis 100 EUR

Antiek, Hollandse etagére met zuilen en kroon, staande op wielen. Geëboniseerd. Circa 1870. Mogelijk Horrix. Afmeting: 135 x 51 x 32 cm. In goede staat.

2-Delig wortelnoten topbureau
Startpreis 500 EUR

Twee-delig Hollands wortelnoten topbureau met bronzen beslag en mooi binnenleven. Gebogen met kelder. 18e Eeuw. Afmeting: 230 x 102 x 63 cm. In zeer goede staat.

Halve maantafel
Startpreis 80 EUR

Mahoniehouten halve maantafel met bandintarsia. Louis Seize stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 70 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie penantkast, 1820
Startpreis 60 EUR

Hollandse mahoniehouten empire penantkast met lade. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 90 x 98 x 46 cm. In goede staat.

Louis Philippe 2-deurs kast
Startpreis 150 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe 2-deurs kast, deels uitneembaar. Lichte fineerschade. Afmeting: 191 x 115 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie theetafel
Startpreis 80 EUR

Hollandse mahoniehouten theetafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 85 x 45 cm. In goede staat.

Eiken 1-deurs kast, 1880
Startpreis 100 EUR

Hollands eikenhouten neo renaissance 1-deurs kast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 70 x 50 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1900
Startpreis 80 EUR

Eikenhouten theekastje met afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 75 x 61 x 45 cm. In goede staat.

6 Franse stoelen
Startpreis 150 EUR

Set van zes antieke Franse stoelen. Henri Deux. Met druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 110 x 45 x 43 cm. In goede staat.

Engels secretaire
Startpreis 250 EUR

Antiek Engels secretaire van eikenhout. Eind 19e eeuw. Met mooie patina, binnenleven + kelder. Binnenleven moet de schuif van de kelder worden vast gezet. Nieuwprijs: 180 cm. In redelijk/goede staat.