Oude Italiaanse akoestische gitaar. Met foedraal. Circa 1960. Catania Siciliene. Eén restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 97 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten gepolychromeerde duiventil. Circa 1890. Afmeting: 70 x 36 x 62 cm. In goede staat.
Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse Hollandse bijbel. Door zes makers te Amsterdam 1715. Met lederen band. Diakonie van Nieuwenhoorn 1825. Afmeting: 11 x 24 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
2x 18e - 19e Eeuwse Duitse steengoed kruik, nr. 5. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Lot met verguld bronzen kastenbeslag. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee porseleinen olielampen in Louis Seize-stijl. Met koperen guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek gebrandschilderd glas-in-lood venster met Mercurius. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse wandplaquettes met reliëf van messing leeuwen. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Lot met diverse munten en penningen. Tweede helft 20e eeuw. Onder meer; houder met 'Die Euro Münz entwürfe'. Afmeting: 1 - 35 cm. In goede staat.
Antieke sigaren wandplaquette. 'Karel I - De Vorstelijke Sigaar'. Hout met stucwerk en polychromie. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.
Drie antiquarische boeken. De hel van Dante. Uit de komedie van Dante, door Dr. J.C. Hacke van Mijnden, A.C. Kruseman 1867. Gebruikssporen/vochtvlekken. Afmeting: 5,5 x 43,5 x 34,5 cm. In redelijke st...
Twee design lampen van pvc met messing. 60-er Jaren. Maker? Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 48 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgesneden dekseldozen. Circa 1900 - 1930. 1x Indonesië, landschap decor, circa 1930. 1x Schwarzwald met vogel, circa 1900. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Hollandse vlaggenhouder van aluminium 'Le Mantendrai' Hofleverancier. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 50 x 43 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten lampenvoet met klauwpoten. Met gesigneerde Franse, handbeschilderde lampenkap. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Lot met zes diverse oude/antieke hanglampen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Groot lot met antiek emaille. Onder meer petroleumkannen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 36 cm. In goede staat.
Houtkleurige compositie gegoten wijwaterhouder. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
3x Japan/China antiek. Bestaande uit: Eén cloisonné trekpot en twee cloisonné bloempotten. Floraal decor. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.