Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Italiaanse Catania Siciliene gitaar
Startpreis 100 EUR

Oude Italiaanse akoestische gitaar. Met foedraal. Circa 1960. Catania Siciliene. Eén restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 97 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke duiventil, 1890
Startpreis 100 EUR

Antieke houten gepolychromeerde duiventil. Circa 1890. Afmeting: 70 x 36 x 62 cm. In goede staat.

Marmeren zuil met verlichting
Startpreis 100 EUR

Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.

Figuurlijke tafellamp
Startpreis 100 EUR

Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Bijbel met lederen band
Startpreis 90 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse bijbel. Door zes makers te Amsterdam 1715. Met lederen band. Diakonie van Nieuwenhoorn 1825. Afmeting: 11 x 24 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse kruik nr. 5
Startpreis 90 EUR

2x 18e - 19e Eeuwse Duitse steengoed kruik, nr. 5. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Beslag t.b.v. kabinet + ladenkast
Startpreis 90 EUR

Lot met verguld bronzen kastenbeslag. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl olielamp
Startpreis 90 EUR

Twee porseleinen olielampen in Louis Seize-stijl. Met koperen guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antiek glas in lood venster
Startpreis 80 EUR

Antiek gebrandschilderd glas-in-lood venster met Mercurius. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

Plaquette + koperen plaat met afbeelding
Startpreis 80 EUR

Twee 19e eeuwse wandplaquettes met reliëf van messing leeuwen. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.

Lot munten/ penningen
Startpreis 80 EUR

Lot met diverse munten en penningen. Tweede helft 20e eeuw. Onder meer; houder met 'Die Euro Münz entwürfe'. Afmeting: 1 - 35 cm. In goede staat.

Sigaar reclame Karel I
Startpreis 80 EUR

Antieke sigaren wandplaquette. 'Karel I - De Vorstelijke Sigaar'. Hout met stucwerk en polychromie. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.

Drie antiquarisch boeken
Startpreis 80 EUR

Drie antiquarische boeken. De hel van Dante. Uit de komedie van Dante, door Dr. J.C. Hacke van Mijnden, A.C. Kruseman 1867. Gebruikssporen/vochtvlekken. Afmeting: 5,5 x 43,5 x 34,5 cm. In redelijke st...

2x Design lamp
Startpreis 80 EUR

Twee design lampen van pvc met messing. 60-er Jaren. Maker? Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Glazen stolp
Startpreis 80 EUR

Grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 48 x Ø 20 cm. In goede staat.

Lot kistjes (5x)
Startpreis 80 EUR

Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.

2x Antieke dekseldoos
Startpreis 80 EUR

Twee antieke houtgesneden dekseldozen. Circa 1900 - 1930. 1x Indonesië, landschap decor, circa 1930. 1x Schwarzwald met vogel, circa 1900. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Lot antieke dekseldozen (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Vlaggenhouder Hofleverancier
Startpreis 80 EUR

Hollandse vlaggenhouder van aluminium 'Le Mantendrai' Hofleverancier. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 50 x 43 x 18 cm. In goede staat.

Lampenvoet, H 180 cm.
Startpreis 80 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten lampenvoet met klauwpoten. Met gesigneerde Franse, handbeschilderde lampenkap. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

Lot diverse hanglampen (6x)
Startpreis 80 EUR

Lot met zes diverse oude/antieke hanglampen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Lot met antiek emaille
Startpreis 80 EUR

Groot lot met antiek emaille. Onder meer petroleumkannen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 36 cm. In goede staat.

Wijwaterhouder
Startpreis 80 EUR

Houtkleurige compositie gegoten wijwaterhouder. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Lot cloisonné (3x)
Startpreis 80 EUR

3x Japan/China antiek. Bestaande uit: Eén cloisonné trekpot en twee cloisonné bloempotten. Floraal decor. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.