Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Schwarzwald spiegel, 1880
Startpreis 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald spiegel met floraal decor + facet geslepen spiegel. Circa 1880. In goede staat. Afmeting: 40 x 50 cm.

Stel vuurbokken
Startpreis 150 EUR

Twee zware gietijzeren vuurbokken met leeuwen. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Bijbel
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws Nederlandse bijbel, in leder gebonden met sierstukken en sloten van messing. Uitgave van Joh. de Liefde - Utrecht. Voorzien van gekleurde bijbelse lithografieën. Minimale vochtvlekken. Afmet...

Antieke vaas op console, H 63 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek, keramieken amfora vaas op console. Handbeschilderd met landschap/figuren decor. Ongemerkt. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

3 Pennen
Startpreis 150 EUR

Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.

Zandsteen kop/balkdrager
Startpreis 150 EUR

Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.

2x Bronzen kraagkandelaar
Startpreis 140 EUR

Twee kleine antieke bronzen kaarskandelaren met knopen. 17e Eeuw. Waarvan één gerestaureerd. Afmeting: H 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Muziekstandaard, 1900
Startpreis 140 EUR

Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl coupes Ø 20 cm.
Startpreis 140 EUR

Twee messing empire-stijl coupes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 x Ø 20 cm. In goede staat.

4x Geel koperen emmer
Startpreis 130 EUR

Vier geelkoperen hengsel emmers. Afmeting: 22 - 38 cm. Ø. In goede staat.

2x Bronzen kandelaar, H 26 cm.
Startpreis 130 EUR

Twee 19e eeuwse goudkleurige, bronzen kaarskandelaren met kariatiden en klauwpoten. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot brons (4x)
Startpreis 120 EUR

Vier delen antiek brons. 1x Bronzen vaas (grape) 18e eeuw of ouder. 1x 17e Eeuwse vijzel + stamper. 1x Vijzel 17e - 18e eeuw. 1x Vijzel met stamper, 19e eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Antieke plated jardiniere, 1900
Startpreis 120 EUR

Antieke jardiniere met blauw glazen binnenbak. Plated metaal. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: 15 x 40 x 15 cm. In goede staat.

Lot opium gewichten
Startpreis 120 EUR

Zes antieke Oosterse/Chinese bronzen opium gewichten met kylins. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Stijgbeugels
Startpreis 120 EUR

Twee antieke plated stijgbeugels met floraal decor. Gegraveerd. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 12 x 13 cm. In goede staat.

2x Antieke koffiemolen
Startpreis 100 EUR

Twee mooie antieke koffiemolens. 18e - 19e Eeuw. 1x 18e eeuw, eikenhout, Louis Quinze, met floraal snijwerk en lade. 1x 19e eeuw, iepenhout, voor kruidenier. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.

Tafellamp met zaagwerk, H 72 cm.
Startpreis 100 EUR

Houten tafellamp met zaagwerk, onder meer; figuren, floraal, vogels. Octagonale lampenkap. Midden 20e eeuw. Duitsland/Frankrijk. Afmeting: H 72 cm. In zeer goede staat.

Grote glazen stolp
Startpreis 100 EUR

Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.

Grote glazen stolp
Startpreis 100 EUR

Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.

Lot tin (maten) (10x)
Startpreis 100 EUR

Lot met tien antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Voorzien van bodemmerken. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In goede staat.

Lot tin (4x)
Startpreis 100 EUR

Vier delen oud/antiek tin. Onder meer; twee maatbekers + twee klepkannen. Bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 35 cm. In goede staat.

Lot pennen (divers)
Startpreis 100 EUR

Vier oude pennen in houder. Onder meer; Dupont Paris en een drie-delige Waterman set. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Oosters wandkleed, 79 x 110 cm.
Startpreis 100 EUR

Oosters wandkleed gemaakt met gouddraad et cetera. Met reliëf. Decor van koets met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 110 cm. In goede staat.

Renaissance plaquette jachtvoorstelling
Startpreis 100 EUR

16e - 17e Eeuws koperen renaissance wandreliëf met rest polychromie. In originele lijst. Afmeting: 21,5 x 25 cm. In goede staat.