Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote antieke marmeren/bronzen cassolettes met zware halsen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse bronzen Empire kaarskandelaren met vuurvergulding en brunering. Drie-kleurig. Circa 1830. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote antieke messing Empire-stijl plafondlamp. Messing met koningsblauw. Circa 1920. Afmeting: 70 x 65 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos. Notenhout. Circa 1900. Met enkele kam (goed). Veer zit vast. Afmeting: 18 x 27 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vergulde messing Empire-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse ivoren Okimono. Man met aap. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
17e Eeuws antiquarisch boek. Het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruyter, door Gerard Brandt te Amsterdam, voor Waasberge, Boon en Goethals MDCCI. Afmeting: 9,5 x 21 x 35 cm. In redelijk/goed...
Twee grote antieke bronzen historisme schenkkannen op marmeren basement. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke marmeren met messing petroleumlamp. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Groot antiek compositiemetalen kaarskandelaar. Jongen houdt kandelaren vast. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antieke ivoren Okimono. Man met koffer. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken knikkende spaarpot. Circa 1880. Hoofd Engels, knikt. Gepolychromeerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.
Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke neogotische kaarskandelaren met draken. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten reiskist met florale intarsia en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Lot van dertien stuks antieke olielampjes. Onder andere: archeologische bodemvondsten, Perzisch, Grieks etc. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese ivoren penselenhouder. Opengewerkt met figuren, bomen en pagodes. Twee-delig. Afmeting: 11,7 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Oude bronzen hanglamp met zes facet geslepen glazen vensters. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 41 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse figuren voorstelling in lijst. Religieus. Diorama. Meerschuim? Afmeting: 73 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese ivoren penselenhouder met figuren in bos + pagodes. Twee-delig. Onderrand iets beschadigd. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote messing historisme plafondlamp met vijf lichtpunten. Circa 1890. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse historisme gietijzeren bijzettafel met florale ranken. Circa 1880. Afmeting: 78 x 27 cm ø. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Willst Du den Heiden Hilfe schicken + papier maché en blik Skarbonka + missie spaarpot, Dank U, op houten basement Sint -Antonius. Afmeting: 17...
Antieke Japanse ivoren okimono. Man met stok, fruit en groentemanden. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren met engelen. Drie-kleurig gebruneerd. Afmeting: 34 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Grote amsterdamse school hanglamp. Zes-kantig met bloemmotief. met formica (glas) Circa 1915. Afmeting: 106 x 53 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde opaline glazen petroleumlamp met vogel, floraal en goud decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse knikkende spaarpot (offerpot) met houten basement en gepolychromeerd God Loone Us. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 19KG. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten gestoken Renaissance panelen met ranken en portretmedaillons. Achterkanten handgebeiteld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 62 x 19,7 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse gegraveerde Hollandse messing tabaksdoos met kalender en spreuken gegraveerd. Afmeting: 16 x 5 x 3,2 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten naaikist met intarsia en necessaire, plated. Circa 1870. Schaar is kapot, rest goed. Afmeting: 8 x 19 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oud kopergeslagen wandbord met monogram KG. Circa 1930. Industriële voorstelling met scheepvaart, spoorbrug, tandwielen etc. Afmeting: 4 x 36 cm ø. In goede staat.
Antieke tassa met de drie gratiën op marmeren/messing basement. Glazen schaal is afneembaar. Circa 1870. Afmeting: 30 x 33 cm ø. In goede staat.
Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 46 x 16 x 27 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 19 x 29 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse/Perzische stenen met gotische bogen. Afmeting: 30 x 23 x 8,5 cm + 30 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Twee vergulde 19e eeuwse messing kandelaren. Circa 1870. Napoleon III. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde messing Empire kandelaar. Circa 1820. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize notenhouten theestoof met intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: H. Kindsheid (gips) + missies der paters Karmelieten (gips + hout) + Thersia, Weldoening (gips). Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse lepelrekken met tinnen lepels. Afmeting: 44 - 61 cm. In goede staat.
Oval messing spiegel met portret. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.