Groot beeld laatste avondmaal, 20e eeuw kunsstof gegoten, in goede staat 20x48x13cm. Cond:G
Antieke eikenhouten stikbarometer omstreeks 1880 Engeland 96cm in goede staat
Zeventiende eeuwse antiquarisch journaal door Willem Cornelisz Schouten van Hoorn, Amsterdam 1658 (incompleet/ beschadigd) Cond:M/R 14x18x1cm.
Oude kersenhouten opbergkist, met binnenin vakverdeling, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 9x34x18cm.
Oude bronzen tafellamp met edelman 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm
Zwaar vergulde bronzen tafellamp Athen met amor geheel staand op marmeren voet 20e eeuws 42cm Cond.G.
Empire stijl tafelstuk met porseleinen etagere omstreeks 1870 met kariatijden(compositiemetaal) in goede staat 34x20ø
Oud Chinees trekpotje met drakendecor en cloissone, natuursteen messing en plated, gemerkt, 20e eeuw 8,5x13x7,7ø Cond:G
Gesigneerde emaille visitekaartjeshouder Lenz Austria, zilver/blauw/goudkleurig met romantische voorstelling 1e helft 20e eeuw 5,5x7,8x1cm Cond:G
Antieke Duitse Kaiserzinn Jugendstil vaas met floraal decor rondom, omstreeks 1900 in goede staat 20cm.
Groot oud van leder gemaakt paard met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw met lederen zadel, in goede staat 65x72x21cm Cond:G
Antieke ivoren naaldenhouder omstreeks 1820(schroefrand chips) 7,4cm. Cond:G
Messing bureaulamp met groen glazen kap 21e eeuw in goede staat 35x26x20xm
Twee antieke Japanse vergulde bronzen cloissone vazen met floraal decor in goede staat 15x10øcm. 19e eeuws
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.
2 Duitse Antiquarische boeken 19e eeuws, Heilige schrift alten und neuen testament en Druck un verlag Ernst Kaufman Lahr Baden. 7x32x43 Cond. R/G.
Twee grote vooroorlogse kruideniers voorraad blikken, van Nelle koffie, v Rossums poorsters toeback, beide bedeukt, 37x42x29cm. 29x50x33cm. Cond:M/R
Drie vooroorlogse bestekcassettes, 12 messen met ivoor, 9 gebaksvorken, 12 lepels(plated) 18-37cm. Cond:G
Prachtige antieke Jugendstil tafelschaal op hoge voet, messing met goren glazen binnebak, omstreeks1900, in goede staat 33xø27cm.
Grote antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met porseleinen beschildering tussenstuk en vergulde messing ornamenten en bewerkte matglazen tulp 60cm Cond:G
Vroeg 19e eeuws Louis seize stijl theestoof met intarsia en messing binnenbak, in goede originele staat 49x25x25cm.
Antieke Jugendstil ketel op comfort, Daalderop Tiel omstreeks 1900(overgespoten goudkleur) 40cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof, 8 kantig op klauwpoten(zonder binnenbak) in goede staat 50x30x30cm. Cond;G
Drie delen vooroorlogs gereedschap, verstelbare tangen, Stahl Geschmiedet, 25-28cm. Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde receptie bel, toonbankbel, met geitenkoppen, Cond:G
Antieke kopergeslagen Jugendstil hanglamp omstreeks 1900 met glazen kap, 4 glazen fittingen zijwaarts, en een in het midden 80x46cm Cond:G
Drie delig 19e eeuws messing haardset, schep, pook, en houttang in goede staat 62cm Cond:G
Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G
Twee antieke lampen omstreeks 1900, 1 maal Jugendstil koperen petroleumblaker met vergulde voet en albast, opaline glazen tafellamp(geelectrificeerd) met florale beschilderingen 48-58cm Cond:G
Antieke Duitse Historisme compositiemetalen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1880 in goede staat 47x21øcm.
Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1910, met daarin vooroorlogse fotos en kaarten, 7x27x23cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse groninger kraantjeskan met goudkleurig, rood en pauwdecor, in goede staat 53x18øcm.
Bronzen vijzel met stamper 18e-19e eeuws met leeuwenwapen onder kroon, 11,8x13,8cm. Cond:G
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw. In goede staat 41xø48cm.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding(l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Oud Affiche 1921, door Charles jr. Verschuuren 1899-1955, Zuid Afrikaanse tentoonstelling, Paleis voor volksvlijt 19 Maart-10April, in folie en goede staat 28x38cm.
Negentiende eeuwse Biedermeier stoof met ketel, notenhout met bandintarsia(stijl afgebroken) 55x40cm
Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø48cm.
Twee antieke Chinese dekseldozen omstreeks 1900-1930 met drakendecor van metaal (plated) signatuur op de lichtmetalen dekseldoos(scharnier kapot donkere doos) 10-12cm Cond:R/G
Chrome bureaulamp met witte glazen kap 21e eeuw in goede staat 35x26x20xm
Negentiende eeuws veenwerkers kasboek, originele bans, in goede staat 3x20x26cm. Cond:G
Vier antiquarische boeken Duitsland, 4 maal mithridates, allgemeine Sprachenkunde Berlin 1809-1806, originele banden , licht beschadigd 19cm. Cond:R/G
Oud reclamebord omstreeks 1950 Gorf Kina Frisdrank, A Meiresonne (België) opwekkend verfrissend, stimulant rafraichissant Smeets/ Grymonprez 55x34,6cm Cond:G
Antieke Hollandse messing Barok kaarswand kandelaars, omstreeks 1900 in goede staat, losse wandbevestiging, 40x36x30cm Cond:G
Houten decoratieve reclame pop met krijtbord, 2e helft 20e eeuw, 105cm. Cond:G
Antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met onyxzuil, gerepareerd, en barst, beschilderd glazen reservoir, 56cm. Cond:R