Grote koperen dubbele weegschaal met stierenkop, 20e eeuw in goede staat met 10 gewichten verwerkt in de basis 68x48x20cm
Catalogue Salvador Dali of Graphic art, collection Museu Perrot, more than thousand engravings, woodcuts, lithographs, 1st edition 30x6x21cm Cond:G
Antieke Indonesische Kris met houten schede en hoornen heft, schede beschadigd, 54cm. Cond:R
Decoratieve bronzen hanglamp 3 lichts, 2e helft 20e eeuw in Empirestijl met groen gelakte kap 74x52ø Cond:G
Bijzondere en antieke naaldenmeter gemerkt nr 1t/m 26 en met opschrift "Gebrevete Naaldenmeter Verkoophuis Amsterdam" 7x6 cm. Cond.: G
Grote oude bronzen hallamp met mat glas in barokstijl, 20e eeuw, 90x35cm. Cond:G
Klein 18e eeuws miniatuur kabinet met 5 lades en 2 pennenbakjes achter de deuren, messing ringbeslag, scharnieren en slotplaat origineel (koplijst en slotje later) 29x28x16cm Cond:G
Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900, notenhout met vergulde ornamenten en 5 Jugendstil postkaarten, en notenhout met tinnen beslag en 5 delige aquarellen, 28x57-55x35cm. Cond:G
Negentiende eeuws Chinees miniatuur snijwerk, voorstellende een aap op paard 5,5cm. Cond:G
Antieke samengestelde Majolica Jugendstil lamp, omstreeks 1900, oliehouder past niet goed, 60x50ø Cond:R
Grote antieke messing staande petroleumlamp omstreeks 1900, met driespant poot, in goede staat, 165cm.
Oude rode Chinese lakwerk houder, met maaltijdstokjes ,vroeg 20 e eeuw, houder bewerkt met lotusbloemendecor, en bezet met parelmoer 28x3,5x2,5cm. Cond:G
Mooi antiek schilpad kistje met been sierwerk afgezet omstreeks 1880, staande op 4 leeuwenpoten, en floraal medaillon op deksel van been, 6,5x11,6cm. Cond:G
Antieke mahonie theekist, omstreeks 1900, compleet met slot en sleutel. 19x17x12 cm. In goede staat.
Zeer grote houtgestoken Zuid Amerikaanse papegaai op houten stam, 20e eeuw, 101cm. Cond:G
Twee antieke Duitse spaanhouten hoedendozen en haarspelden, eenmaal beschilderd met bloemen(donker) en eenmaal naturel met antieke knipmutsen en kinderkleding.(erg leuk) 22-40cm Cond;G
Antieke roodkoperen ketel op origineel comfort, omstreeks 1860 in goede staat 40x28x20cm. Cond:G
Twee antieke kopergeslagen wandborden, 1 18e eeuws of ouder, en een 19e eeuws, tekstí versleten, 43-64cm. Cond:G
Twee antieke verrekijkers omstreeks 1900(scheepvaart) van messing met leder, beide ongemerkt, in goede originele staat, met afsluitkap 53-60cm.
Vier antieke dienbladen, ca 1900, 2 mahoniehouten Engeland, 1 eikenhouten en een zwart gelakte met gouddecor. 53-60 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp omstreeks 1880 (blaker) met spiegel(kapot) apart model 43x29x22cm. Cond;R/G
Antieke gietijzeren kinderfornuis, omstreeks 1930, functioneel, ongemerkt, in goede staat 28x43x27cm.
Antiek beduïnen geweer met been ingelegd en 8-kantige loop 19e eeuw 153cm. Cond.: G
Drie antieke compositiemetalen figuren omstreeks 1900, twee beschadigd een gerepareerd, 50-57cm. Cond:M/R