Mahoniehouten met messing weegschaal 19e eeuws, gemerkt Beckers and Sons Rotterdam, met gewichten 28x33x14cm Cond:G
Zes delen Egyptische museum-kopieën 20e eeuw van diverse materialen (kunststof, messing, hout etc.) 13-22cm. Cond.: G
Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G
Antiek handgestoken mahoniehouten doosje, tekst op de deksel:Gants, omstreeks 1900.Cond:G 26x8x9 cm
5- delig koperen koffieset omstreeks 1900 met florale dekselknoppen en hoornen handgrepen.(lichte bedeuking) 9-30 cm Cond: R\G
Acht oude diverse figuren 20e eeuw o.a: metaal, hout, terracotta etc. (Incl. ebbenhouten olifant met ivoren tanden) 14-26cm. Cond.: G
Drie delen divers 19e eeuw: 1x tinnen pap-warmhouder, 1x koperen weegschaal met gewchten 11-42cm. en 1x kopergeslagen bloempot van mooie kwaliteit met figurendecor
Grote Italiaanse handgestoken staande lamp met kap en klauwpoten. 2e helft 20e eeuw 170 cm Cond:G
Vier maal koperwerk 19e eeuw 1x comfort met waterketel, 1x comfort met appelketel (bedeukt) 36x45 Cond:R\G
Antieke plaffoniere van geslepen glas en messing, 1e helft 20e eeuw.Cond:G 29x34 cm
Ovale beschilderde 19e eeuwse metalen emmer met chinoiserie decor in goede originele staat 33x40x30cm.
Antieke messing schippertjes hanglamp omstreeks 1900 met opaline glazen reservoir, en glazen kap. (bevestiging zit los) Cond:R\G 66x31cm
Antieke Amerikaanse wandklok van blik met thermostaat, gemerkt Honeywell Minneapolis 8 day Jewel ca. 1920 in goede staat 29x8x8cm.
Oude Amerikaanse messing kruithoorn, naar oud voorbeeld en een messing pompverstuiver, 20e eeuw 21cm Cond:G
Antieke plated ketel op comfort omstreeks 1900 in originele staat.Cond:G 38cm
Drie delig retro stijl thee servies, 2e helft 20e eeuw met chroom. gemerkt B.D. in rechthoek. Cond:G 7-30cm
Antiek Duits massage apparaat omstreeks 1900, PEWETRACTOR D.R.P met accesoires. 10x26x21 cm Cond:G
Antieke bureaulamp omstreeks 1920 Artdeco met stelknop van bakeliet (compositie metaal) 31x36x22 Cond:G