Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

2x Wandlamp
Startpreis 50 EUR

Twee messing wandkandelaren in Louis Seize stijl. Eerste helft 20e eeuw. 1x Kaarskandelaar model. 1x Elektrisch. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.

3x Lamp
Startpreis 50 EUR

Drie bronzen lampen. 20e Eeuw. 1x Hanglamp + 2x wandlamp. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Underwood typemachine,. 1930
Startpreis 50 EUR

Antieke Underwood typemachine. Circa 1930. Afmeting: 26 x 45 x 34 cm. In goede staat.

Wierookbrander van messing
Startpreis 50 EUR

18e - 19e Eeuwse wierookbrander van messing, met cherubijnkoppen. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Lot divers koperwerk
Startpreis 50 EUR

Groot lot oude/antiek koperwerk. Onder meer; weegschaal, wandschotels, koffiemolen, bloempotten, kan et cetera. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Complete Vollmer Algemeines Lexikon
Startpreis 50 EUR

Thieme Becker und Vollmer kunstenaars Lexikon. 17 + 5 delig. Duits-talig. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.

Statenbijbel
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse Statenbijbel met bronzen beslag. Biblia de Gantsche H. Schriftte. Afmeting: 37 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.

Lampenvoet, H 180 cm.
Startpreis 50 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten lampenvoet met klauwpoten. Met gesigneerde Franse, handbeschilderde lampenkap. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

2x Indonesische boekensteun
Startpreis 50 EUR

Twee Indonesische hardhouten gestoken boekensteunen in tempelvorm. 20 Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot Indonesisch snijwerk (7x)
Startpreis 50 EUR

Lot met zeven delen divers oud Indonesisch houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 27 cm. In goede staat.

2x Divers koperwerk
Startpreis 50 EUR

Twee delen koperwerk. 1x Olielamp, circa 1900. 1x Koffiemolen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

Lot Indonesisch snijwerk (7x)
Startpreis 50 EUR

Zeven delen divers oud Indonesische houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Lot postzegels
Startpreis 50 EUR

Postzegelverzameling. Holland, Israël, Togolaise, Frankrijk, Spanje, eerste dag enveloppen, postfris + gestempeld et cetera. Afmeting: 30 x35 cm. In redelijk/goede staat.

Postzegelverzameling
Startpreis 50 EUR

Postzegelverzameling. Divers. Onder andere Holland. Gestempeld + ongestempeld. Vijf albums + diverse losse zegels. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Wandconsole (deco)
Startpreis 50 EUR

Twee decoratieve brons-kleurige wandconsoles van hout met leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Vijf miniattur schilderijen.
Startpreis 50 EUR

Vijf gesigneerde miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Portretten. Afmeting; H 8 x B 7 cm. In goede staat.

Kandelaren + ketel
Startpreis 50 EUR

Twee antieke kerkelijke kandelaren van messing, neo gotisch. Plus een koperen waterketel. 19e Eeuw. Afmeting: 51 - 73 cm. In goede staat.

Aker Ø 38 cm.
Startpreis 50 EUR

Antiek koperen aker. 19e Eeuw. Houtbak geheel rondom met koperen nagels. Afmeting; H 30 Ø 38 cm. In goede staat.

2x Antiek (divers)
Startpreis 50 EUR

Twee delen divers antiek. 1x Gietijzeren weegschaal, circa 1900. 1x Messing barometer met putti, circa 1900. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Lot divers (kandelaren/haardscherm/parapluhouder)
Startpreis 50 EUR

Lot met divers koperwerk. 1x Paraplubak. 1x Haardscherm met bewerkte afbeelding van figuren in interieur. 2x Gedraaie kandelaar. Allen circa 1900. Afmeting: haardscherm 86 cm. Afmeting: kandelaar H 32...

Lot bierpullen (divers)
Startpreis 50 EUR

Lot met zes diverse bierpullen. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Eén haarlijn. Afmeting: 14 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Vintage Space Age hanglamp van Zuiver
Startpreis 50 EUR

Vintage Space Age hanglamp. Merk: Zuiver. 70er - 80er Jaren. Afmeting: 39 x Ø 38 cm. In goede staat.

2x Schemerlamp, H 50 cm.
Startpreis 50 EUR

Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In nieuwstaat.

Paraplubak
Startpreis 50 EUR

Antiek beschilderde paraplubak. 19e Eeuw. Aan één zijde met afbeelding van een schip, andere kant een schip met molen. Afmeting: H 50 x Ø 44 cm. In goede staat.