Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws Perzisch schild van ijzer, met figuren reliëf + centrale tekst. Voorzien van messing omranding. Afmeting: Ø 49 cm. In goede staat.
Antieke plated jardiniere met draken/putti en vogel ornamenten. Met binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse spiegeltelescoop door Lubbertus van der Bildt uit Franeker, met originele mahoniehouten kist. Afmeting (kist): 10,5 x 47,5 x 18,5 cm.
Sputnik lamp van chroom, door Richard Essig. Duitsland. 70-er Jaren. Afmeting: ca. 52 - Ø 44 cm. In goede staat.
Twee antiek tinnen oorvazen met putti. Duitsland. Circa 1900. Gesigneerd Mausch. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Palissander houten toiletkist met diverse flacons en doosjes met zilveren deksels versierd met biedermeier graveerwerk, 925/000. En een nagelgarnituur. 31x22x18cm. MT.: Onduidelijk, London, jl.:I:1884...
Twee antieke Franse kaarskandelaren met putti. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek kristalglazen Murano hanglamp. Circa 1920. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antieke duiventil, geheel staand op voet. Geheel nog met originele beschildering. Circa 1900. Voet voorstellend de stam van een boom, Boven op het dak met een duif. Afmeting: 240 x Ø 85 cm. In goede s...
Grote Hollandse vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Louis Philippe kaarskandelaren. Marmer met messing + putti. Circa 1870. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Pierre Imans mannequin/paspop, jongeman. Parijs. 20e Eeuw. Hout + composiet materiaal. Buste heeft barst. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.
Antieke 6-lichts messing hanglamp in Rococo-stijl. Met gesatineerde glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 80 x Ø 60 cm. In goede staat.
Antiek zeldzame Engelse messing Drum Barometer, G.B. Sons, Timpani Novelty Desk Barometers. Door Betjemann. Circa 1880. Afmeting: 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee antiek Franse bronzen Charles Dix tafel-olielampen met ramskoppen, ooievaars en bokkepoten. Circa 1835. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse vijf-delige likeurset in mahoniehouten met messing kist. Inhoud bestaat uit vier glazen + likeurflessen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 25 x 25 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse neo renaissance tinnen kraantjeskan met gegraveerde Duitse spreuken + familiewapen Graf Ecgkbert von der Mohl. Draagt datering 1741. Kraanhals niet dicht. zit een gaatje, Afme...
Twee-delige 18e eeuwse boekenserie. Histrorie des ouden + nieuwen testament. Pieter Mortijn + David Martin, met diverse handingekleurde gravures. Afmeting: 41 x 27 cm. In goede staat.
Bronzen Gallé-stijl tafellamp 'dragonfly'. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen staande petroleumlamp met figuur + aambeeld, met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.
Engelse koloniale antieke schrijfkist met binnenwerk + lade. Met Indiase snijwerk motieven. Slot gemerkt Edwari, inleg mist gedeeltelijk. Afmeting: 20 x 45 x 31 cm. In redelijke staat.
Zeer groot en zeldzaam Kwatta Cacao Breda kruideniers voorraadblik met lithografie. Circa 1900. Oxidatie. Afmeting: 43 x 30,5 x 40 cm. In redelijke staat.
Bronzen tazza met puti en kobalt blauw porseleinen schaal, op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 40 cm. In goede staat.