19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Paardje afgebroken. Afmeting: 113 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten Kienzle regulateur. Eén lijstje los er bij. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Neo Renaissance bronzen klokkenstel zonder uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Duitse essenhouten Biedermeier precisie regulateur met compensatieslinger en emaille wijzerplaat. Iets beschadigd. Circa 1830. Afmeting: H 195 cm. Verder in goede staat.
Handbeschilderde antieke Friese stoelklok. Circa 1900. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Josephiene pendule in notenhout. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Franse pendule. Circa 1890. Titel: Accord. Meisje met poes. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Weense notenhouten staande precisie regulateur. Gründerzeit. Circa 1880. Gesigneerd Andreas Fettinger Wien. Weekloper uurwerk met decentrale secondenwijzer. Afmeting: 223 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Mooie beschilderingen. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met gave beschilderde wijzerplaat en wekkerfunctie. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese eikenhouten Notarisklok of Kantoortje met bruidskrans. Gave wijzerplaat + wekkerfunctie. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen pendule met putti en schilderspaletten en opengewerkte bloem. Circa 1880. Beschadiging + restauraties. In matige staat. Afmeting: 50 x 44 x 12 cm.
Notenhouten Art Deco Bauhaus-stijl staande klok met koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1930. Afmeting: H 195 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Art Deco staande klok. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Gemerkt VH. Circa 1920. Afmeting: 210 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met slagwerk op spiralen. Gemerkt Ergos. Circa 1920. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafelklok met echappement uurwerk, achtdaags, halfuur-slag. Japy Frerer. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse haancomtoise met spillegang en schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Afmeting: 40 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags uurwerk, gave beschilderde wijzerplaat, seconden en dagaanduiding. Circa 1800. Afmeting: H 208 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1800. Man met lyra en muziekblad. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 35 x 12 cm. In goede st...
Vergulde 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding + pronkslinger. Afmeting: 45 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise met wekker (is eruit) en harpslinger. Afmeting: 44 x 23 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger, spillegang. Afmeting; 42 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde Schwarzwalder rozenklok met slagwerk. 19e Eeuw. Scheur wijzerplaat. Afmeting: 39 x 27 x 14 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse kersenhouten Schwarzwalder Bismarck klok met wekker en porseleinen zuilen. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met vrouwen figuren. Circa 1915. Brons gepatineerd compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.
Grote Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen ornamenten en bronzen putti. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Touwtjesophanging veranderd naar veerophanging. ...
Decoratieve messing scheepsklok in houten kist. Victor Kullberg Liverpool London. Batterij functie. Afmeting: 8 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten Westminster staartklok met kwartierslag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwart marmeren pendule met Brocot uurwerk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Achter-afdekking mist. Afmeting: 49 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met vergulde feuille, ankergang en harpslinger. Afmeting: 42 x 25 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Scheur in wijzerplaat. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1900. Lichte wormbeval. Afmeting: 88 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antieke Vedette Westminster kwartierslag eikenhouten regulateur. Circa 1920. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten regulateur. Genummerd. Circa 1920. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten regulateur. Circa 1920. Genummerd. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten regulateur. Gemerkt Vedette. Circa 1920. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 74 cm. In goede staat.