Prachtige antieke, Weense snaarregulateur van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.
Reproductie van een Engelse lantaarnklok. Messing. John Smith London. Halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans klokkenstel van rozenhout, met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, met repetitie slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendulette met horloge uurwerk en bronzen versiering. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke, gave, Duitse regulateur van notenhout. Met halve zuilen. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Lenzkirch schoolklok. Duitsland. Circa 1900. Weekloper. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Gründerzeit vrijslinger klok. Circa 1900. Weekloper/halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Barokstijl zaagklok 2e helft 20e eeuw, naar 18e eeuws voorbeeld. 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse albasten art deco pendule met herdershond. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 28 x 47 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise wandklok met vergulde feuille + ankergang + datum + harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 46 x 28 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder Bismarck wandklokken. 19e Eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: Circa 45 - 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten interlock staande klok met Westminster kwartierslag op gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 201 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle regulateur met pronkslinger. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse klokken, mechanisch. 1x Emaille klok, Schatz Germany, tweede helft 20e eeuw. 1x Schwarzwalder stijl, schilderij klok, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang + vouwslinger. Gregorie Pfaff. Met vergulde feuille. Afmeting: 40 x 15 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse regulateur met originele bierverf. Circa 1900. Achterwand vervangen. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. 1x Amerikaanse regulateur met originele kleur, circa 1910. 1x Eikenhouten Junghans tafelklok. Niet getest. Afmeting: 55 - 30 cm. In goede staat.
Antiek jugendstil keramieken klokkenstel met messing. Circa 1900. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Niet getest. Messing voet van klok heeft scheur. Afmeting: 43 - 61 cm. In redelijk/goede staa...