Diese Webseite verwendet Cookies

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Chinese schotel ca. 1800 6048
Chinese schotel ca. 1800

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Tegeltableau 6009
Tegeltableau

Ergebnis:

240 EUR

Meissen bureauset 6570
Meissen bureauset
Startpreis 240 EUR
2 Oosterse schotels 6185
2 Oosterse schotels
Startpreis 225 EUR
Plaquette herderin 6017
Plaquette herderin
Startpreis 225 EUR
57-Delig servies 6308
57-Delig servies
Startpreis 220 EUR
Glansplatelen bloempot 6561
Glansplatelen bloempot
Startpreis 200 EUR
Chinese dekselvaas 6414
Chinese dekselvaas
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Chinese penselenbeker 6405
Chinese penselenbeker

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
Porseleinen koets 6398
Porseleinen koets

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Blauwe vaas, Fam Rose 6296
Blauwe vaas, Fam Rose

Ergebnis:

1.850 EUR

Verkauft
2 Chinese knobbelvazen 6294
2 Chinese knobbelvazen

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
2 Chinese vazen 6249
2 Chinese vazen

Ergebnis:

450 EUR

Blauwe kan, ca. 1900 6193
Blauwe kan, ca. 1900
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Imari schotel 6186
Imari schotel

Ergebnis:

200 EUR

Passau vrouwtje, bloemen 6091
Passau vrouwtje, bloemen
Startpreis 200 EUR
Verkauft
KPM Schaal, 18e eeuw 6070
KPM Schaal, 18e eeuw

Ergebnis:

200 EUR

Chinese glazuur vaas 6039
Chinese glazuur vaas
Startpreis 200 EUR
Celadon vaas op sokkel 6038
Celadon vaas op sokkel
Startpreis 200 EUR
2 Chinese schotels 6026
2 Chinese schotels
Startpreis 200 EUR
3 Borden China 6022
3 Borden China
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Servies Herend 6021
Servies Herend

Ergebnis:

200 EUR

Scheerbekken, 18e eeuw 6018
Scheerbekken, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Dekselpot 18e eeuw 6011
Dekselpot 18e eeuw

Ergebnis:

200 EUR