Chinees porseleinen censer met paars glazuur, geplaatst op drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit, rood en turkooi druppel glazuur. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Lot divers Japans Satsuma porseleinen serviesgoed. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen familie rose kaststel met emaille floraal decor. Afmeting: H 13 - 17 cm. paar haarlijntjes verder in goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen familie rose borden met floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Set van vier Chinees porseleinen borden met floraal/granaatappel decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen blanc de chine figuur. Geisha met kind. 20e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen diepe drakenschotel met zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren/floraal decor. Afmeting: H 38,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met rondom zotjes in tuin decor. Afmeting: H 26 x Ø 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen voorraadpot met blauw glazuur en decor van kylin in landschap. Voorzien van dubbele bodemringen. Afmeting: H 23,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met bruin verlopen flambé glazuur en kylin koppen. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaaslamp. Flambé. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antiek Japanse meiji cloisonné pot met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 19 x Ø 13 cm. In redelijke staat.