18e Eeuws Franse boulle klok op wandconsole. Gesigneerd Adriën A Chalon. Met spillegang, halfuur-slag en touwtjesslinger. Oudere restauratie. Afmeting: H 120 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse bracket klok. Geëboniseerd. Circa 1800. J. Leroux London. Louis Seize. Halfuur-slag op bel. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Mooie vuurvergulde bronzen Directoire pendule met Griekse vrouw en kind in bloemenmand. Frankrijk. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 34 x 12 cm. In goede ong...
Antieke en zeer grote compositie metalen klok met petroleumlamp. Frankrijk. Circa 1900. Griekse dame bij Korinthische zuil. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 106 cm. In goede sta...
Antieke bol-pendule met figurengroep. Frankrijk. Getiteld: Tresor de la Terre (par rancoulet). Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Geëboniseerde Franse boulle klok met kalender (dag + datum). 19e Eeuw. Weekloper met halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse Neuchatel wandklok met console. Klok met spillegang, messing beslag, en groene polychromie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Antieke Franse empire pendule. Verguld + gebruneerde patina. Met Amor putti en fakkel. Getiteld: Amour sans partage. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 34 x 1...
Antiek 3-delig Frans klokkenstel van Carrara marmer, voorzien van bronzen versieringen. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Met origineel achtdaags Japyj Freres uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm...
Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.
Antiek vuurvergulde Charles Dix pendule. Arabische vrouw op chaise longue. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse bolpendule met putti en hoorn des overvloeds. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten balkon vrijslinger met messing pronkbeslag en Lenzkirch uurwerk nr. 507986. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Cercle Tournant klok met tijd + datumaanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Verguld brons + rood marmeren basement. Thiery a Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Hollandse jugendstil Willem Penaat vrijslingerklok met wijzerplaat van messing. Circa 1910. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense 2-gewichten snaarregulateur, met halve zuilen en snijwerk. Kroon niet origineel. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: 133 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek klokkenstel van messing met kaarskandelaren. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse rococo Neuchatel console klok met dubbel bel en wekker. Circa 1780. Slagwerk mechanisme mist. (incompleet uurwerk loopt). Originele polychromie. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat...
Antieke Franse pendule met porselein. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Porselein is gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke, mysterieuze elektrische wandklok van messing en glas. Frankrijk. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Antiek, Frans, 3-delig klokkenstel met bronskleurige figuren en marmer. Circa 1900. Eén arm van cassolette gerepareerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50-66 cm. In redelijk/go...
Antieke Frans gebruneerde bronzen Charles Dix pendule met windhond. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule onder originele glazen stolp. Albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 36 x 17cm. In goede staat.
Antieke Junghans Ato magneet pendule onder glazen stolp. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.