Diese Webseite verwendet Cookies

Oktoberveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Oktober 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee exclusieve empire kandelaren , H 60 cm.
Ergebnis: 17.000 EUR

Chinees rol schilderij
Ergebnis: 16.000 EUR

Gesigneerd rolschilderij met berglandschap decor. Afmeting: H 120 x B 23,5 cm. Sepia op papier. Scheur buiten het schilderij in de rol. In redelijke staat.

Zeldzame Chenxiangmu Qilin
Ergebnis: 7.500 EUR

Zeldzame Chinese kylin uit wortelhout gesneden. Chenxiangmu Qilin. Ruikt naar rook! Afmeting: 31 x 33 x 20 cm. In goede staat.

Gouden oorijzer met koeienkoppen, Meppel
Ergebnis: 5.500 EUR

Ben Akkerman, Abstract + schetsen + boek
Ergebnis: 5.000 EUR

Samoerai harnas
Ergebnis: 4.500 EUR

Gouden Omega horloge, Constellation
Ergebnis: 4.000 EUR

Antieke bronzen donderbus, 1800
Ergebnis: 4.000 EUR

Antieke, bijzondere, grote bronzen scheeps-donderbus met ophanghaak. Met vuursteen ontsteking. Circa 1800. Gewicht: circa 30 kg. Afmeting: 98 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Witgouden armband Cartier
Ergebnis: 3.400 EUR

Fraaie witgouden armband Cartier, 750/000, model Juste un clou, genummerd GOU605. Voorzien van een scharnier. ø 60x49mm. ca 34 gram. Als nieuw.

Gouden oorijzer, Fries
Ergebnis: 3.250 EUR

Antieke Graham precisie regulateur, 1900
Ergebnis: 3.000 EUR

Antieke Graham messing precisieregulateur met seconden/minuten/uur aanduiding. Met zware compensatieslinger. Met één gewicht + contragewicht. Circa 1900. Afmeting: 189 cm. In goede staat.

Chinese staande quan yin, H 161 cm.
Ergebnis: 3.000 EUR

Jan te Wierik, Cobra-stijl
Ergebnis: 2.800 EUR

Groot werk van Jan te Wierik. 1954 - 2002. Belangrijk 80-er jaren werk van de schilder in Cobra-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 100 cm. In goede staat.

Ergebnis: 2.750 EUR

Antieke, bijzondere, grote bronzen scheeps-donderbus met ophanghaak. Penvuur. Circa 1800. Gewicht: circa 30 kg. Afmeting: 99 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Antieke Chinese boeddha, H 13 cm.
Ergebnis: 2.750 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen boeddha. Gedetailleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese boeddha
Ergebnis: 2.750 EUR

Bijzonder grote oude/antieke Chinese boeddha staande op lotusbloem. Met vergulding. 50-Armig. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 57 x 25 cm. In goede staat.

Gouden slavenband met granaat
Ergebnis: 2.500 EUR

Gouden ring met diamant
Ergebnis: 2.500 EUR

Klaas Bernink, Industrie Deventer
Ergebnis: 2.500 EUR

Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Ergebnis: 2.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose gemberpot met rondom figuren decor. 1x Bovenrand restauratie. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese vaas
Ergebnis: 2.500 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Bovenrand ingekort. Afmeting: 26,5 x 23,5 cm. In redelijke staat.

Omvangrijk zilveren bestek
Ergebnis: 2.250 EUR

Set van zes Delftse apothekerspotten, 1780
Ergebnis: 2.250 EUR

Set van zes Delftse apothekerspotten. 18e Eeuw. Circa 1780. Met pauw decor. Twee potten met bodemrand schade, rest goed. 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden armband met munten
Ergebnis: 2.000 EUR