Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen mammoet, Joseph Pallenberg
Ergebnis: 14.000 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse Chinese fles, H 33 cm.
Ergebnis: 6.000 EUR

2 Grote Chinese dekselpotten
Ergebnis: 6.000 EUR

Frank Muller horloge
Ergebnis: 4.000 EUR

Fransiscus Hermanus Bachg, Portret negroïde man
Ergebnis: 3.750 EUR

Fransiscus Hermanus Bachg. 1865 - 1956 Groningen. Portret negroïde man. Verso gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Ergebnis: 3.750 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Asfalt fabriek Zutphen
Ergebnis: 3.500 EUR

Chinese theepot
Ergebnis: 3.000 EUR

Zeldzame gesigneerde kleine Chinese yixing theepot. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 x 9,7 x 6,2 cm. In goede staat.

Oud Chinees geld + aandeel (8x)
Ergebnis: 3.000 EUR

Bronzen groep met apen
Ergebnis: 2.750 EUR

Chinese staande quan yin, H 161 cm.
Ergebnis: 2.500 EUR

Zilveren cabaret, 1730
Ergebnis: 2.000 EUR

2x B. Alepkow, Avant garde schilderij
Ergebnis: 2.000 EUR

B. Alepkow. Russische avant garde konstructivist. Tweede helft 20e eeuw. Gouache op geschept papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.

2x B. Alepkow, Avant-garde schilderij
Ergebnis: 2.000 EUR

12-Delig kang xi kop/schotels
Ergebnis: 2.000 EUR

Twee kopjes haarlijn. Eén schotel haarlijn.

Chinese schotel Ø 42,3 cm.
Ergebnis: 2.000 EUR

Chinees porseleinen familie verte schotel met tijger/krijger/floraal decor. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.

24-Delig Chinees (mandarijn) servies
Ergebnis: 2.000 EUR

Walter Moras, zonnig boerenerf met ganzen, boerin en kind
Ergebnis: 1.900 EUR

Klaas Bernink, Polymer
Ergebnis: 1.900 EUR

Twee Japanse kommen
Ergebnis: 1.900 EUR

Jopie Huisman, Boerderij in landschap
Ergebnis: 1.800 EUR

Hendrik Savrij, Hollands landschap met koeien
Ergebnis: 1.800 EUR

Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 51 x B 81 cm. In goede staat.

Porseleinen figurengroep
Ergebnis: 1.700 EUR

Grote porseleinen figurengroep. Vrouw met paard + goud decor. Napels - Italië. 20e Eeuw. Eén oor beschadigd. Afmeting: 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese theebus
Ergebnis: 1.700 EUR