Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Schapen in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 61 cm. In goede staat.
Jean Baptiste Madou. 1796 - 1877. Verso documentatie origineel + lakstempel uit 1863. Met originele lijst. Heer met wandelstok. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24,5 x B 19 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuws aquarel. Neo gotische Franse School. Verso annotatie 1892. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 52 x B 21 cm. In goede staat.
Albert Temming. 1942 -. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Andreas Speyer. Duitse School. Circa 1980. Boerderij aan waterkant met figuur in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Vrouwenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 48,5 cm. In goede staat.
Betsy Dom. (Betsy van Gelder) 1885 - 1936. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 53 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 86 x B 63 cm. In goede staat.
Gerard Nijland. 1931 - Strandgezicht Katwijk met bomschuiten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Aquarel Josef Israels, 1824-1934, was op expositie Groninger museum 1961, Parkpaviljoen met figuren. Aquarel op papier. 12x23cm. In goede staat
Peter Brouwer. 1935 - 2010. Vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Mauro Pani. Italië, 2021. Ruïne op eiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Guillaume van Beverloo Corneille, '82. 1922 - 2010. Naakte dame met kat en duif. Litho op papier. Afmeting: H 31 x B 27 cm. In goede staat.
Richard Robjent. 1937 - . Plasgezicht met opvliegende eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In goede staat.
Monogram M.W. Toegeschreven aan Matthieu Wiegman. 1886 - 1971. Twee gezichten in mozaïek, verso portret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 55 x B 44 cm. In goede staat.
Hoedt. Hollandse School. 19e Eeuw. Heidegezicht met schapen en herder. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Slingeraap hangend boven water. Pastel op papier. Afmeting: H 53 x B 36 cm. In goede staat.
E.W. Gill? 20e Eeuw. Jachtstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 64 cm. In goede staat.
Eduard Jacobs, 1883. 1859 - 1931. Drie meisjes in klederdracht. Met originele vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Jean Francois Millet. 1814 - 1875. Gesigneerd in plaat. Titel: L. Angelus. Ets op papier. Afmeting: H 45 x B 53 cm. In goede staat.
Cees Roorda. 1942, Krommenie. Zangvogel op boomstam. Gouache op papier. Afmeting: H 21 x B 22 cm. In goede staat.