Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord chip. Afmeting: Ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vleesschotel met landschap/pagode decor. Vier schotels met landschap/pagode decor. Eén schotel haarscheuren + chips. Eén schotel chips. Twee scho...
18e Eeuwse Chinees porsleinen queng lung dekselterrine met landschap/pagode decor. Afmeting: 20 x 22 x 31 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke houtgestoken eiken kaarskandelaren met 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vazen. Eén vaas randschade, scherf is aanwezig! Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselcoupe met verguld bronzen montuur. Floraal/feniks/goud decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose Kantonese pronkschaal met bronzen montuur, figuren/floraal/goud/dieren decor. Afmeting: H 35 c Ø 33 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen familie rose Kantonese vaas met figuren/floraal/goud/dieren decor. 19e Eeuw. Haarscheuren. Afmeting: H 63 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Oren gelijmd. Eén poot gelijmd. Deksel mist. Afmeting: H 21 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Fijn gedecoreerde Japans porseleinen Satsuma vazen. Figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Schotel met karaktertekens + bodemmerk, minimale randglazuur schade. 18e - 19e Eeuwse kom met pagodes in landschap decor, minimale chips. Twee stemcups me...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Drie borden goed. Twee borden gelijmd. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese familie rose borden met floraal/vogel/insecten/goud decor. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bord met draak decor. Bodemmerk. Verso deel draak + wolken. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Circa 1880. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met floraal/kraanvogel decor. Afmeting: H 24 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met rondom figuren in landschap/spelende zotjes decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Imari, landschap/floraal/goud decor, haarlijn. 1x Familie rose, floraal/goud decor, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e/19e eeuwse Japans porseleinen schotel met floraal/goud decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Zeven-delig oud Chinees porseleinen servies met panda en vlechtwerk decor. 20e Eeuw. Ontwerp Liu Jiateng. 1948 -. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse Imari porseleinen schotels. 1x Paradijsvogel/kraanvogel/goud decor, afmeting: Ø 45 cm, randschade. 1x Floraal/patrijzen/goud decor, afmeting: Ø 31 cm, goed. In redelijk/goed...
Lot antiek Japans porselein. Onder andere; zes bekers + schotels, met bodemmerk, goed. En een kakiemon dekselkom, haarlijn deksel + chip kom. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met lange lijs/floraal decor. Octagonaal. Haarscheuren. Afmeting: 14 x 18 x 11 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenborden. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.