Kapitale 19e eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dekselterrine met ramskoppen en verguld bronzen montuur. Handbeschilderd met figuren/bachus decor. Afmeting: 42 x Ø 33 cm. In zeer goede staat.
Majolica piedestal. Jugendstil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 27 cm. In goede staat
Lot met 32 wandtegels. Ruitmotief. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes-delig porseleinen theeservies door Marco Zanini, Italië. Hollywood Collection. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 19 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Twee Duitse handbeschilderde Meissen pronkschotels met floraal/fruit/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 27 - 31 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Perzische polychrome fayence kommen met floraal/vogel decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence Porceleyne Fles kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 33 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. Gemerkt Hütten Steinach. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: H 13 x Ø 8,5 cm. In goede staat.