Zeldzame 18e eeuwse Hollandse louis quinze theekist van notenhout. Met origineel slot + beslag. Florale marqueterie. Afmeting: 18 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Twee delen Japans lakwerk. Dekseldozen. Eerste helft 20e eeuw. Geisha's in landschap decor. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke weegschaal-sets. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten biedermeier naaidoos met naaldenhouders. Bij onderzijde lichte fineerschade, in redelijke staat. Tevens drie drankflacons in lederen houders. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 24 cm.
Antieke Duitse historisme petroleumlamp met figuur. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren in interieur decor. Met compositie metalen armaturen. Glazen reservoir mist, verder in goede staat. Afmeting: H 65 cm.
Antieke messing staande petroleumlamp met tussenblad + messing rookstel. Circa 1900. Afmeting: H 133 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlampen met figuren decor + messing armaturen. Circa 1890. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren decor + messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing armaturen + kristalglas. Circa 1880. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen petroleumlamp met floraal decor, en compositie metalen ornamenten. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met kobaltblauw porselein en messing monturen. Plus opaline glazen lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke plafondlamp met handbeschilderde glazen kap. Circa 1910. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen staande lampenvoet met vergulde messing ornamenten. Handbeschilderd. Roccailles. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Jugenstill Majolica petroleumlamp met 6 kaarsenarmen. ca 1920 123xø70cm. In goede staat.
Vintage gitaar uit de 50-er jaren. Framus Archtop 1959. geëboniseerd, met parelmoer en bakeliet. Afmeting: 105 cm. In zeer goede originele staat.
Vintage gitaar. Framus Archtop. Duitsland, 1958. Geëboniseerd, met parelmoer en bakeliet. Afmeting: 109 cm. In goede staat.
Oude Spaanse gitaar. Prudentia Saet Unico concert Flamenco. Afmeting: 106 cm. In uitstekende staat.
Negen antieke petroleumlampen. Acht van porselein en één van opalineglas. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 18 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke tinnen Jan Steen kan met bodemmerken. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Hollandse kraantjeskannen van tin. 1x Onbeschilderd, circa 1800. 1x Beschilderd, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 41 cm. In goede staat.
Twee antieke bouilloirs. 1x Vernikkeld. 1x Messing. Circa 1900. Afmeting: 33 - 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws tinnen kinder theeservies. 9-Delig. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.
Set met zeven Engelse tinnen maatbekers. Quarter gill - 1 quart. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.