Amerikaanse gietijzeren spaarpot van Magigian Bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese lakstempels. 1x Dier + vaas van brons. 1x Ram van natuursteen. Afmeting: 3,5 - 6 cm. In goede staat.
Vijf antieke cacao blikken. Onder andere van Bensdorp, Betke, Ringers Velim cacao. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke kruideniers voorraadblikken. Divers + reclame. Onder andere: Koekblikken. Afmeting: 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oude/antieke verpakkingen + boekjes met reclame. Interessant. Afmeting: 40 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.
Chinese of Japanse messing bewerkte dekseldoos met muziekspelende geisha's. Circa 1930. Afmeting: 6 x 20,5 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing tabaksdoos met drie kalenderschijven,' eeuwig durende kalender'. Tekst onduidelijk geworden, front + verso. Afmeting: 3,5 x 13 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Een zeldzame en originele set empire kaarskandelaren. Circa 1810. In originele, goede en ongereinigde staat. Vuurverguld brons + gebruineerde bronzen engelen. Afmeting: H 49,5 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat
Oude vergulde messing kroonluchter met kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee zware bronzen Hollandse Amsterdamse kaarskandelaren voorzien van het Amsterdamse stadwapen. Circa 1900 en één ouder. Afmeting: 57 x 42 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten Engelse dienbladen. Afmeting: 60 x 37 cm. In goede staat.
Twee marmeren piedestals met messing kapitellen. Octagonaal blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Twee grote antieke compositie metalen kaarskandelaren met putti. Circa 1870. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Rood koperen samovaar. Drie-delig met tablet. Eerste helft 20e eeuw. Licht bedeukt. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen hanglamp met guirlandes. Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.
Twee dekseldozen met intarsia mozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Antiek scheepskompas in mahoniehouten kist. Gemerkt Observator. Circa 1920. Afmeting: 14 x 20 x 19 cm. In goede staat.
Grote schoollamp met opaline glas en messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 100 x Ø 35 cm. In goede staat.
Bang & Olufsen design tv uit 2013. Bio Vision 11 - 55 + DVD speler en receiver. Niet getest. Afmeting: 109 x 100 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Charles Lindberg. 1x Kartonnen dekseldoos. 1x La Conquete de L'air 1927. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers koperwerk. Onder andere; ketels, pannen. In goede staat.