Twee antieke messing kaarskandelaren met druiven. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee Japanse messing vazen met pioenrozen decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek koperwerk. Het betreft; theekan, melkkan, hengselvaas en een trechter. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.
Groot antiek cacao voorraadblik van Korff- Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Porseleinen geglazuurde wandplaquette. Delfts blauw. Gemeente Losser Twenthe. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 28 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bierpul/pint van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp in foedraal met leeuwenkop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Originele antieke Amerikaanse Diecast paperclip door Judd Connecticut. Voorstellende John Griffin. Circa 1920. Gietnummer 5247. Afmeting: In goede staat.
Twee Afrikaanse houtgesneden maskers met polychromie. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee dozen met blikken treinspeelgoed. Onder andere; Wagon Hornby, Jep spoorwegovergang (elektrisch) + rails. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok. Antiek uurwerk. Echter wijzers aangesloten op batterij-uurwerk. Met messing bollen + origineel beschilderde wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: 137 cm. In...
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Elektrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
Drie bronzen figuren. 20e Eeuw. Muzikanten. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Vier oude bronzen figuren in klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Houder met twaalf Murano glazen roerstokjes. Divers. Circa 1950 - 1960. Afmeting: L 21 cm. In goede staat.
Mondgeblazen Boheemse flacon met rode beschildering + spreuk 'Ihr Herrn Schützen kommt herein, Ich gies euch ein gutes glas wein'. Waarschijnlijk naar antiek voorbeeld. Afmeting: 18 cm. In goede staat...
Twee antieke Hollandse ronde Fayence tegels met haven decor. Circa 1800. Eén restauratie. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke majolica oorvaas met floraal decor + letters WSS + UT 93. Vermoedelijk Duitsland. Historisme. Mooi van kleur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Oostenrijk. Circa 1900. Zeeman aan stuurwiel. Gemerkt Austria + nummers. Stuurwiel mist handgrepen. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen Rosenthal buste. Mozart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Makkumer Tichelaar polychrome Fayence vazen met floraal decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 39 cm.
Lot Art Deco keramiek. Bestaande uit: 3x Goebel, uil + twee houders, circa 1930. En een vaas, plateel, Noord Holland, haarscheur + bodemrand gelijmd. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Hollands aardewerk. Bestaande uit; Gubbel Helden kraagvaas. Gubbels Helden balustervaas. En een koninklijke Gouda lampenvoet (onduidelijk gesigneerd). Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands Mobach keramiek. Circa 1910. 1x Knobbelvaas met blauw glazuur. 1x Schenkkan met thee-glazuur, lichte glazuurschade bij tuit. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee koperen Chinese muntstukken + drie porseleinen penningen. Afmeting: Ø 1,5 - 5 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse Swatow-stijl schotel. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse/Chinees porseleinen borden. Circa 1900. Drie keer vogel decor + bodemmerk. Eén keer geisha in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 26,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Eén grote schotel met tuin/goud decor, gelijmd + chips. En een schotel met floraal/goud decor, chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 20,5 - Ø 28 cm. ...
Drie oude/antieke Japanse Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Japans porseleinen Imari bord. Figuur in boot decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met lijster op bloemtak decor +tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kom + vier bordjes, floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 14,5 - 15,5 cm. Eén restauratie + chips bij één bordje. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen schotels met floraal decor. 18e Eeuw, cargo? Afmeting: Ø 16 - Ø 17 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen schalen. 19e Eeuw. Floraal decor. 1x haarlijn + 1x gelijmd. Rest goed. Afmeting: 6 - 11 cm.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor en goudrand. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia. Een ovaal bewerkte rand met geschulpte details bezet met een ovaal gefacetteerde zirconia. Grootte hanger 23,5x13 mm. ca 1,8 gram. In goede staat
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met lijnendecor en voorzien van een gegraveerd deksel met lijnen en cirkelpatronen. En een afgesleten monogramgravure. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, ...
Zilveren doos, 950/000, rechthoekig model voorzien van inkepingen en versierd met graveerwerk. Met een scharnierend deksel. De onderzijde is voorzien van een golvend lijnendecor. De binnenzijde is voo...