Antiek Mariabeeld van gips. Circa 1900. Moeder Maria bescherm ons Vlaanderen. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Boheemse dekselpotten van kristal. Druivenrank decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Vijf-delig Frans polychrome Fayence kaststel. Floraal/insecten decor. Circa 1900. Twee beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen Herend vaas met bloemen/fruit/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1840. Gesigneerd op bodem. Faurnilluiz du Roi? Enkele minimale chips bloemblad. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke bloempotten. 1x Majolica met groen glazuur en duivelskoppen. 1x Petrus Regout met floraal/haven decor. Afmeting: 30 - Ø 43 cm. In goede staat.
Elf antieke tegels. 1x 4-pas tableau met landschap decor. 1x 3-delig tableau met landschap decor. Plus vier losse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen bloempotten met onderschotel. Eén onderschotel chip, verder goede staat. Afmeting: 18 - 19 cm Ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Acht antieke Engelse keramieken Staffordshire figuren. Divers. Enkele restauratie. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Queng Lung. Twee schotels haarlijn + diverse chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 12 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese Kantonese Familie Rose theepot met floraal/vlinder/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: 17 x 14 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, Familie Rose decor, bovenrand gelijmd. 1x 18e - 19e Eeuw, figuur in landschap decor, beschadigd. 1x Geisha in tuin decor. Afmeting: H 16 - 19 cm. In redel...
Twee delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; Bord met tuin decor, gelijmd. En een vaas met paradijsvogels/pioenrozen decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 19 - 28 cm. In matige staa...
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Acht delen 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Beschadigd. Bestaande uit; vijf Kang Xi schotels met zeemleer glazuur + bodemmerk. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse Tangka. 20e Eeuw. Boeddhisme. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen borden in Kang Xi-stijl. Met vier tekens bodemmerk. Floraal/figuren decor. Twee keer floraal, chips + haarlijn. Drie keer figuren, waarvan twee met chips, één...
Zilveren suikerstrooilepel, 833/000, met grote ovale bak voorzien van gezaagd ster en cirkeldecor en een gekrulde greep met een opgesoldeerde haan. MT.: H. van Hoff, 's Gravenhage 1920-1930. 9x12cm. c...
Zilveren zoetstofpotje, 835/000, met tangetje. Rond potje met voluten en floraal decor, geplaatst op 4 pootjes met bloemrozet. Met ronde deksel voorzien van floraal decor en voluten. op het deksel zit...
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd opengewerkt biedermeier model met een voorstelling met figuren en dieren. De beugel is voorzien van een ketting. MT.:G. van der Ree, Schoonhoven...
Lot divers zilver voorzien van 2 miniaturen, steltloper en hoepelt kind, een asbak met figuren en floraal decor, ring en ketting met hanger met roos, zilveren ring met camee, 2 zilveren ringetjes, een...
Drie delen kristal met zilver, een bolle vaas met slijpwerk voorzien van een gladde zilveren rand, 925/000, ø16x22cm, een ronde kristallen fruitschaal met stervormig slijpwerk en een gladde zilveren r...
Zilveren kapset, 925/000, met een spiegel en 2 borstels voorzien van een gecontourneerde rand. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.:a:1960. 17-25cm. In goede staat
Keltum zilver plated beste, 100, model Holland glad, met 9 dessertmessen, -vorken, -lepels, theelepels en taartvorkjes. 7 Tafelmessen, 6 -vorken en 6 -lepels. En 8 delen serveerbestek. het geheel is g...
Twee bamboe wandelstokken met zilver, 833/000, Een wandelstok met een bewerkte zilveren knop met o.a. Niëllo en een wandelstok met een glad zilveren greep met gravure: 1915 augustus1940. 90-94 cm. Bei...
Zilveren mosterdpotje, 925/000, ovaal model geplaatst op 4 klauwpoten, met een bewerkte rand en een bewerkte greep. Voorzien van een scharnierend deksel met knop. MT.: William Hutton & Sohns, ltd, Bir...
Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een zegelring, een ring met onyx en een ring met grote zirconia. En een armband met Frans gourmetschakel. Diverse gehaltes. ca 43,9 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, jachttrofee met een tandje en versierd met gouden elementen in de vorm van eikenbladeren. Grootte 8x27mm. ca 1,3 gram. In goede staat.
Zenith hanghorloge uit witmetaal met een goudkleurige wijzerplaat. Mechanisch en werkend. ø 33 mm. In goede staat
Tissot dameshorloge, edelstaal, rechthoekig model met een saffier glas en een schakelband met vlindersluiting. Breedte 21 mm. Quarts. ø 16 cm. Werkend.
Tissot horloge met double kast, ø 30 mm, voorzien van een leren band. Uitgave van Reader digest. niet gedragen. Voorzien van doos en papieren.
Maurice Lacroix dames horloge, model Calypso, met een goudkleurige kast en een zwart lederen wijzerplaat. Quartz. ø uurwerk ø27 mm. Het horloge is voorzien van wat gebruiksporen. kastnummer 32311. In...
Set van zilver, 925/000, met goud, voorzien van een choker en 2 broches met een geruwde bewerking en een goldpated element. 40 cm. 50x26mm en 69x16mm. Totaal ca 31 gram. MT.: Moser & Pfeil, Pforzheim....
Lot met 5 dameshorloges, met twee Citizen automaat horloges, double Certine, vierkant Orient horloge, automatisch en een mechanisch Tissot horloge met double kast. Allen werkend.
Lot met 12 zilveren ringen, o.a. met zirconia's, florale bewering en bewerkte bandringen. Totaal ca 53 gram.
Lot met 4 zilveren chokers, Diverse modellen en diverse gehaltes. Totaal ca 48 gram. In goede staat
Double armband en broche met granaat, een slavenband met scharnier voorzien van 3 rijen stenen, breedte 9 mm, voorzien van restauraties, en een staafbroche met 2 rijen met granaatstenen. 62 mm. In red...
Reerink. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.
Gesigneerd Japans zijde-schilderij. Vogel aan waterkant. Handgeschilderd op zijde. Gemengde techniek. Afmeting: H 18 x B 19 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
N. Pienemann, 1856. 1809 - 1860. Jongeman bij rotspartij. Potloodtekening op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.
Antieke gravure in koperen lijst. 17e - 18e Eeuw. Badende dames + graafschappen. Gravure op papier. Afmeting: H 25 x B 17,5 cm. In redelijke staat.
A. Martens. 1888 - 1936. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
I. Schmidt. Duitse School. Circa 1950. Zwitsers berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. 17e Eeuws fregat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart van Zuid Holland. Door Guiljelmus Blaeu. 17e Eeuw. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Originele chrome Hood ornament Chevrolet Master De Lux 1936. Lichte oxidatie. Afmeting: 20 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk spellendoos met benen chips + speelkaarten. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 24 x 18,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kerfsnede dekseldoos met annotatie 1874 met vier spreuken + vier wasgegoten speculaas modellen (later). Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde opaline glazen staande petroleumlamp met bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica tafel-petroleumlamp met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees tin + koper. Bestaande uit; gesigneerde wierookbrander, twee stapeldozen (verbogen), twee kandelaren, tablet, drie opiumpijpen en een karaf. Afmeting: 12 - 36 cm. In redelijk...
Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; maten, houders et cetera. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse albasten lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke koperen hanglamp met bruin glas en gebloemd koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Lot oud koperwerk. 1x Vijzel, neo renaissance, 20e Eeuw. 2x Messing kemphanen, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Bronzen zonnewijzer. Kikker op lelieblad. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 21 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse W.M.F. theekan. Circa 1920. Porselein in plated houder. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat
Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Emaille reclamebord Rolinck Pilsener. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen kolenbak met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 34 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Oude ramskop-gewei met schedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Gesigneerde Russische vergulde bronzen inktpot. 19e Eeuw. Kabouterhuis in boomstronk. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Engelse schoolklok. Mahoniekleurig. Circa 1900. Trade Mark M.C. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten Junghans regulateur met eigenbouw klokkast. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten bijzettafel met palissander binnenblad. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met facet geslepen spiegelglas. Floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.
Hollands theekastje uit de 50-er jaren van eikenhout met glas-in-lood. Afmeting: 78 x 87 x 41 cm. In goede staat.
Oude Hollandse eikenhouten beschilderde scheepskist met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 75 x 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
Oud Perzisch kleed. Soumack. Floraal/bont decor. Afmeting: 150 x 90 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood-oranje van kleur. Afmeting: 260 x 150 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-oranje van kleur. Afmeting: 260 x 150 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden, waarvan één kleed met poezen decor. Afmeting: 190 x 95 cm. + 115 x 80 cm. In goede staat.
Oosters handwerk wandkleed met tijger decor. 20e Eeuw. Afmeting: 137 x 93 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans musicerend figuur + hond die frisbee vangt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Metalen gepolychromeerde Aztekenachtige sculptuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur. Dansende dame. Door Matiani. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Bronzen figurengroep. 20e Eeuw. Jongen en meisje op hek. Afmeting: 17 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilig beelden. Circa 1900. Gips, polychromie. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: H 45 - 63 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco glazen tafellamp. Circa 1920. Floraal/geslepen. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.