Armband en ring, Nomination met opaal en gouden details. Breedte 6,5 mm. In goede staat
Lot met een zilverenlijstje en 2 broches. Klein zilveren fotolijstje, 925/000, rechthoekig model met florale bewerking in de hoeken, 5x3,6cm. en 1 broche gemaakt uit 2 breidoppen en een staafbroche m...
Horloge Etienne Aigner, bicolour staal voorzien van een kast in hoefijzervorm met een witte wijzerplaat met datumaanduiding. En een bicolour schakelband. Breedte 32 mm. lengte 19,5cm. Vergulding wat a...
Nieuw Dugena dameshorloge, double met double schakelband. Voorzien van een ronde kast, ø 25 mm, met goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. Werkend.
Goud op zilveren collier en hanger, 925/000, met amethist. Een geslepen slangcollier, ø 2,5mm, met daaraan een hanger met ronde elementen met rond gefacetteerde paarse steen. lengte 39 mm. collier 50 ...
G. Kruijmel. '87. Herdershond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ducallot ? Verso Montmartre 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.
Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Gewichtenblok. Twee kleine gewichten missen. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 17 cm. In goede staat.
Antieke plated wijnkoeler + art deco messing dekseldoos met bakeliet. Circa 1920. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve kristallen windlichten met messing. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 39 c m. In goede staat.
Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Antiek Frans gietijzeren kinderfornuis met warmwaterkraan. Circa 1900. Schoorsteen mist + één scharnier defect. Ancne Godin a Guise. Afmeting: 30 x 35 x 21 cm. In redelijke staat.
Twee delen oud/antiek aardewerk. 1x Bisquit porseleinen vrouw met tamboerijn, circa 1900, gemerkt. 1x Groot modern terracotta geglazuurd figuur, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 22 - 44 cm. In goede sta...
Terracotta figuur. Tweede helft 20e eeuw. Corpulente naakte dame. Neus gelijmd. Afmeting: 21 x 23 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Circa 1900. Herder + herderin. Herder gaaf, herderin minimale beschadiging. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse polychrome Fayence wandschotel met figuur. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Drie oude Engelse majolica bloempotten met figuren in landschap/goud decor. 20e Eeuw. Eén haarscheur. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...