Bronzen figuur. Deiana met boog, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bronzen met marmeren boekensteun in Art Deco-stijl. Gesigneerd Francois Pompon. Duif. 21e Eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.
Groot koudbeschilderd bronzen varken in Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Madonna met kind. Op marmeren sokkel. Gotische stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Duivel. Weense stijl. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 17 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Jonge vrouw met duif, op houten sokkel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen paarden. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Jachthond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen figuur van Martin Stolk. Twee figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Bronzen Basset hondenkop op multiplex basement. Door T. Steffens A. La Doro. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen/messing dieren figuren. Twee honden + paard. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Antiek Mariabeeld van gips. Circa 1900. Moeder Maria bescherm ons Vlaanderen. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans musicerend figuur + hond die frisbee vangt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Metalen gepolychromeerde Aztekenachtige sculptuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur. Dansende dame. Door Matiani. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Bronzen figurengroep. 20e Eeuw. Jongen en meisje op hek. Afmeting: 17 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilig beelden. Circa 1900. Gips, polychromie. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: H 45 - 63 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Slapend kind + Hond met studentenhoed. Afmeting: 12,5 - 19 cm. In goede staat.
Gepolychromeerde Madonna met vergulding. 19e - 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden figuren. Onder andere Balinees. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 -66 cm. In goede staat.