Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Hollands havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Panoramisch landschap met boerenhuis, wandelaar en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen
Startpreis 300 EUR

Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieus
Startpreis 225 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieus schilderij in lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

P. Landkroon, Hollands havengezicht
Ergebnis: 850 EUR

Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.

M. Winder, Riviergezicht met koeien langs de rivierkant
Ergebnis: 70 EUR

M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.

Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief)
Ergebnis: 300 EUR

Herkomst atelier Eef de Weerd. 1926 - 1989. Kerk (expressief). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel
Ergebnis: 30 EUR

J.G. Timmermans. Hollandse School. Gezicht op een kasteel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Martens, Hollands havengezicht
Ergebnis: 50 EUR

A. Martens. 1888 - 1936. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Startpreis 220 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

G. Janssens, Vrouwelijk naakt
Ergebnis: 70 EUR

G. Janssens. Belgische School? Circa 1930. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Eén beschadiging. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.

A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk
Ergebnis: 100 EUR

A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

P. Brouwer, Zonnebloemen
Startpreis 120 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed
Ergebnis: 110 EUR

Twee werken van Bernard Dufour. Franse School. Parijs. 1922 - . Ballerine + Twee dames met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 37 cm. In goede staat.

Henricus, Twee western cowboys
Ergebnis: 30 EUR

Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J.J. v/d Stap, Hollands landschap
Startpreis 100 EUR

Jan Johannes van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met boerderij, beek, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met boeken in bloementuin
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met boeken in bloementuin. Deels geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 9 cm. In goede staat.

C. van Soest, Figuren in keuken
Startpreis 120 EUR

C. van Soest. 19e Eeuw. Figuren in keuken. Beschadiging midden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In redelijke staat.

3x Monogram J. v.d. B., Divers
Ergebnis: 25 EUR

Monogram J.v.d.B. Drie antieke Belgische aquarellen. 30e Jaren. Onder andere; Brugge, impressionistisch. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld
Ergebnis: 550 EUR

Paul Dom. 1914. 1885 - 1978. De schilder Paul Dom schildert stilleven in spiegelbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

A. v.d. Pol, Landschap met herder en schapen
Startpreis 150 EUR

Arend v.d. Pol. 1886 - 1956. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48,5 x B 37,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs
Startpreis 500 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

G.J. Veenstra, Winters dorpsgezicht
Ergebnis: 225 EUR

G.J. Veenstra. 1954 - . Winters dorpsgezicht met rivier en boten. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Herman Bieling, Cactussen en beelden
Startpreis 200 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Voorstelling met cactussen en beelden. Steendruk op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

E. Scholz, Erotische dame
Startpreis 120 EUR

E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.

Mommie Schwarz, Vrouwelijk naakt
Ergebnis: 150 EUR

Mommie Schwarz. 1876 - 1942. Vrouwelijk naakt. Potlood op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht met visser
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.

Twee schilderijen op blik geschilderd
Startpreis 180 EUR

Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

K. Hammond, Romantisch havengezicht
Startpreis 100 EUR

K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch havengezicht met figuren op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere
Startpreis 100 EUR

G.P.A. Schmidt. Circa 1930. Dorpsgezicht Veere. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.

J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken
Ergebnis: 40 EUR

Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.

Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas
Startpreis 90 EUR

Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesign., eerd, Man met bontmuts en kop soep
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Moderne compositie
Ergebnis: 100 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Moderne abstracte compositie
Ergebnis: 140 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Oude lithografie, Cacao van Houten
Startpreis 140 EUR

Oude lithografie. Cacao van Houten. In lijst. Oosterse vrouw met cacao. 20e Eeuw. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 53 cm. In goede staat.

P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startpreis 100 EUR

P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startpreis 160 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Pointillistisch riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

David Bles, Studie
Ergebnis: 300 EUR

David Bles. 1821 - 1899. '46. Studie. Vijf potlood tekeningen in bladgouden lijst. Tekening op papier. In goede staat. Afmeting: H 21x B 27 cm.

J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren
Startpreis 300 EUR

J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt
Ergebnis: 110 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Naakt + Man met alpino muts. Houtskool op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. + H 64 x B 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.

B.C. van Ettinger, Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren
Startpreis 400 EUR

B.C. van Ettinger. 1916 - 1991. Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 90 cm. In goede staat.

Martijn de Wit, Liggend vrouwelijk naakt
Ergebnis: 45 EUR

Martijn de Wit. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)
Startpreis 150 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.

J. Gosen, Kerkinterieur
Startpreis 150 EUR

J. Gosen. '93. Kerkinterieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Indonesische schone
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische schone in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 32,5 cm. In redelijk/goede staat.

Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager
Startpreis 200 EUR

Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.

Lien Verburgt-Kramers, Moeder met kind
Startpreis 200 EUR

Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Figuur met bierpul voor taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 46 cm. In goede staat.

Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk
Startpreis 200 EUR

Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.

H.J. Doodkorte, Hollands dorp met figuren in de winter
Startpreis 100 EUR

H.J. Doodkorte. 1842. Hollands dorp met figuren in de winter. Sepia op papier. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

Mel Ramos, Bandenreclame Le Mans met pin up girl
Ergebnis: 300 EUR

Mel Ramos. Nr. 199/500. Bandenreclame Le Mans met pin up girl. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 26,5 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuur met koe
Startpreis 240 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Figuur met koe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 63 cm. In goede staat.

Evert Moll, Koperen melkkan met zonnebloemen
Startpreis 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Koperen melkkan met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

J. Faut, Impressionistisch landschap (pendant)
Startpreis 150 EUR

J. Faut. Pendant. Circa 1900. Franse School. Impressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.

Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos.
Ergebnis: 190 EUR

Herkomst atelier Jan v.d. Leest. Wandelaar in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 53 cm. In goede staat.

Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Meisje met dieren in het park
Startpreis 600 EUR

Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startpreis 400 EUR

C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Boerderij met hooiberg
Ergebnis: 700 EUR

Willem Anton Alexander Knip. 1821 - 1909. Haagse School. Landschap met boerderij en waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis
Ergebnis: 50 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perziken
Ergebnis: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Ergebnis: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees
Ergebnis: 1.100 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Two dollar biljet
Ergebnis: 425 EUR

Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....

Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers
Ergebnis: 80 EUR

Vijf gesigneerde oude/antieke Japanse houtsnedes. Divers. Houtsnedes op papier. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Duitse officier
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Duitse officier. Verso Onkel Max et cetera. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Monogram T.V.D.B., Stal interieur met vee, boer en boerin
Startpreis 500 EUR

Monogram T.V.D.B. 1859. Stal interieur met vee, boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 72 cm. In goede staat.

Portret Santa Rosa de Lima
Ergebnis: 850 EUR

Portret Santa Rosa de Lima. 19e Eeuw. Religieus portret . Olieverf op linnen. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In redelijke staat.

A.J. Zwart, Drentse boerderij
Ergebnis: 250 EUR

Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Drentse boerderij met boerin en geit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Studie figuren
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Olieverf studie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.

F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende
Startpreis 200 EUR

Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam
Startpreis 1.200 EUR

Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt
Startpreis 200 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.

van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort
Ergebnis: 325 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Toegeschr. A. A. Borisov, Moskee Istanboel
Startpreis 750 EUR

Toegeschreven aan Alexandr Alekseyich Borisov. 1866 - 1934. Russische School. Hagi Sophia moskee Istanboel. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijke staat.

(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden
Startpreis 900 EUR

(Naar) van de Vos. 20e Eeuw. Stal met aap en honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Jacob Ritsema, Binnenhof met boerenvrouw
Ergebnis: 275 EUR

Jacob Ritsema. 1869 - 1943. Binnenhof met boerenvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 72 cm. In goede staat.

Jos Engbersen, Portret Afrikaanse man met fez
Ergebnis: 400 EUR

Jos Engbersen, Almelo. 2011. Portret Afrikaanse man met fez. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 70 cm. In goede staat.

Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm.
Startpreis 850 EUR

Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Terry Donahue, Landschap met edelhert
Startpreis 500 EUR

Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.

Terry Donahue, Landschap met edelherten
Startpreis 500 EUR

Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.

Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht
Startpreis 800 EUR

Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Landschap met boerderij
Ergebnis: 350 EUR

Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij, boer, boerin en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar
Ergebnis: 950 EUR

P.L. Kluyver. 1816 - 1900. Hollands wintergezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In goede staat.

Antieke gravure Bentheim
Ergebnis: 200 EUR

Zeldzame antieke gravure Bentheim. Anna Princeps, Anhalti Na. Nat Comes Bentheimensis. Met monogram M.B. Fecit. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 34 x B 22,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs
Startpreis 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

G.J. van Overbeek, Ploegende boer met paardenspan
Startpreis 450 EUR

Gijsbertus J. van Overbeek. 1882 - 1947. Hollands landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Erwin Günter, Schepen langs de kust
Ergebnis: 600 EUR

Erwin Günter. 1864 - 1927. Duitse School. Schepen langs de kust. Eén boot genaamd Margot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 100 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie
Startpreis 850 EUR

Jan te Wierik, '83. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven
Startpreis 500 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.

Simon Maris, Portret jonge vrouw
Ergebnis: 300 EUR

Simon Maris. 1873 - 1935. Portret jonge vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15 cm. In goede staat.

Paul Dom, Meisje met pop
Ergebnis: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Handwerkend meisje met pop in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 72 cm. In goede staat.

C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom
Startpreis 600 EUR

C.J. Mension. 1882 - 1950. Boos kijkende aap in boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.