Diese Webseite verwendet Cookies

54. Oktoberveiling

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

R. Renard, Spelende kinderen op strand 1204
R. Renard, Spelende kinderen op strand
Startpreis 180 EUR
Verkauft
J.J. Vermeul, Arabisch stadsgezicht 1205
J.J. Vermeul, Arabisch stadsgezicht

Ergebnis:

300 EUR

Chris van Dijk, Vrouw zittend in gras 1206
Chris van Dijk, Vrouw zittend in gras
Startpreis 200 EUR
Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man 1207
Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man
Startpreis 475 EUR
Geert Jan Jansen, Lithografie naar Gustav Klimt 1208
Geert Jan Jansen, Lithografie naar Gustav Klimt
Startpreis 180 EUR
Verkauft
Keramieken tegel met een voorstelling van Degas 1209
Keramieken tegel met een voorstelling van Degas

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein 1210
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein

Ergebnis:

140 EUR

W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten 1211
W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Gé Nijhuis, Plasgezicht met opvliegen de eenden 1212
Gé Nijhuis, Plasgezicht met opvliegen de eenden

Ergebnis:

150 EUR

E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar 1213
E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Startpreis 190 EUR
J. Havenith, Bosgezicht met vee 1214
J. Havenith, Bosgezicht met vee
Startpreis 400 EUR
Monogram, Monnik aan eettafel 1215
Monogram, Monnik aan eettafel
Startpreis 40 EUR
Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok 1216
Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok 1217
Malcolm Cheape, Reddingsschip op droogdok

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant 1218
H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant

Ergebnis:

200 EUR

Horsky, Vliegenzwammen 1219
Horsky, Vliegenzwammen
Startpreis 50 EUR
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht 1220
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht
Startpreis 100 EUR
19e Eeuwse prent 1221
19e Eeuwse prent
Startpreis 120 EUR
Jacobus Doeser, Herder met schapen 1222
Jacobus Doeser, Herder met schapen
Startpreis 190 EUR
J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser 1223
J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser
Startpreis 240 EUR
A.M. Geijp, Landschap met vissende boeren 1224
A.M. Geijp, Landschap met vissende boeren
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, Reeën in het bos 1225
Ongesigneerd, Reeën in het bos

Ergebnis:

70 EUR

Drie gouaches, India 1226
Drie gouaches, India
Startpreis 70 EUR
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht 1227
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht
Startpreis 130 EUR
Verkauft
Collectie van 11 anatomische studies 1228
Collectie van 11 anatomische studies

Ergebnis:

140 EUR

Onduidelijke monogram, Wintergezicht 1229
Onduidelijke monogram, Wintergezicht
Startpreis 225 EUR
Ongesigneerd, Riviergezicht met schepen 1230
Ongesigneerd, Riviergezicht met schepen
Startpreis 120 EUR
3x Hollandse School, Landschappen met waterpartij 1231
3x Hollandse School, Landschappen met waterpartij
Startpreis 60 EUR
Barnier, Schenkkan met bloemen 1232
Barnier, Schenkkan met bloemen
Startpreis 80 EUR
Ongesigneerd, Landschap met knotwilgen 1233
Ongesigneerd, Landschap met knotwilgen
Startpreis 80 EUR
Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal 1234
Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal
Startpreis 170 EUR
Verkauft
C. Cornelisz, Wilde aardbeien in kom 1235
C. Cornelisz, Wilde aardbeien in kom

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes 1236
C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer met oesters 1237
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer met oesters

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc. 1238
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc.

Ergebnis:

120 EUR

Ongesigneerd, Hollands wintergezicht 1239
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startpreis 60 EUR
Cor Schaap, Meisje op strand 1240
Cor Schaap, Meisje op strand
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst 1241
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst

Ergebnis:

80 EUR

Onbekend, Landschap met koeien 1242
Onbekend, Landschap met koeien
Startpreis 80 EUR
C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard 1243
C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard
Startpreis 80 EUR
F. Galman, Hollands dorpsgezicht met figuur 1244
F. Galman, Hollands dorpsgezicht met figuur
Startpreis 50 EUR
3x Hollandse School, Divers 1245
3x Hollandse School, Divers
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Lépeza? Zuid Amerikaanse School 1246
Lépeza? Zuid Amerikaanse School

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Onduid.gesign.,Havengezicht met schepen 1247
Onduid.gesign.,Havengezicht met schepen

Ergebnis:

50 EUR

Theo Mackaay, Paarden met figuur 1248
Theo Mackaay, Paarden met figuur
Startpreis 80 EUR
Onduid. gesig., Kruik met bloemen 1249
Onduid. gesig., Kruik met bloemen
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, Vossenjacht 1250
Ongesigneerd, Vossenjacht

Ergebnis:

110 EUR

Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust 1251
Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Ongesigneerd?, Panoramisch landschap 1252
Ongesigneerd?, Panoramisch landschap

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Rik Jager, Abstracte compositie 1253
Rik Jager, Abstracte compositie

Ergebnis:

140 EUR

Rik Jager, Abstracte figuratieve voorstelling 1254
Rik Jager, Abstracte figuratieve voorstelling
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht 1255
Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht

Ergebnis:

110 EUR

Andy Warhol, Koningin Beatrix 1256
Andy Warhol, Koningin Beatrix
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Keith Haring, Twee figuren met hart 1257
Keith Haring, Twee figuren met hart

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw 1258
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw

Ergebnis:

100 EUR

Thomas Heesakkers, Stilleven 1259
Thomas Heesakkers, Stilleven
Startpreis 200 EUR
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1260
Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Startpreis 80 EUR
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1261
Startpreis 80 EUR
H. Kleine, Moderne compositie 1262
H. Kleine, Moderne compositie
Startpreis 100 EUR
Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen 1263
Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startpreis 450 EUR
Verkauft
Thomas Heesakkers, Stilleven 1264
Thomas Heesakkers, Stilleven

Ergebnis:

500 EUR

Onduid. gesig., Bijbelse figuren met Jezus 1265
Onduid. gesig., Bijbelse figuren met Jezus
Startpreis 300 EUR
W. Ruiter, Wintergezicht 1266
W. Ruiter, Wintergezicht
Startpreis 80 EUR
F. Brandt, Vaas met rozen 1267
F. Brandt, Vaas met rozen
Startpreis 80 EUR
Verkauft
R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen 1268
R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg 1269
J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg

Ergebnis:

100 EUR

Henk Dekker, Hollands havengezicht 1270
Henk Dekker, Hollands havengezicht
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen 1271
Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen 1272
L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen

Ergebnis:

80 EUR

H. Sperling, Engelse Setter 1273
H. Sperling, Engelse Setter
Startpreis 200 EUR
Joh. Larij, Vaas met narcissen 1274
Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Horsman, Hollands havengezicht met boten 1275
Horsman, Hollands havengezicht met boten

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
J. Visser, Zeegezicht met klipper 1276
J. Visser, Zeegezicht met klipper

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter 1277
Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter

Ergebnis:

60 EUR

Ongesigneerd? Stilleven 1278
Ongesigneerd? Stilleven
Startpreis 80 EUR
Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen 1279
Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen
Startpreis 225 EUR
Verkauft
Aris Knikker, Riviergezicht met visser en boot 1280
Aris Knikker, Riviergezicht met visser en boot

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
C. van Leemputten, Schapen en kippen in stal 1281
C. van Leemputten, Schapen en kippen in stal

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
W.J. Groningen, Havengezicht met figuren 1282
W.J. Groningen, Havengezicht met figuren

Ergebnis:

140 EUR

Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht 1283
Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht
Startpreis 180 EUR
Verkauft
L. Basset, Stadsgezicht Parijs 1284
L. Basset, Stadsgezicht Parijs

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
J. Eybergen, Stilleven 1285
J. Eybergen, Stilleven

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Schleichhardt, Berglandschap in de winter 1286
Schleichhardt, Berglandschap in de winter

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen 1287
Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
W. Hardja, Indonesische schone aan het eenden voren 1288
W. Hardja, Indonesische schone aan het eenden voren

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Clara de Jong, Chique dame met tas 1289
Clara de Jong, Chique dame met tas

Ergebnis:

120 EUR

2x Jan de Valk,  Abstracte composities 1291
2x Jan de Valk, Abstracte composities
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Onduid.gesign., Landschap met koeien 1292
Onduid.gesign., Landschap met koeien

Ergebnis:

110 EUR

Joke Hueting, Fantasie-figuur 1293
Joke Hueting, Fantasie-figuur
Startpreis 70 EUR
Kees Verkade, Extase 2001 1294
Kees Verkade, Extase 2001
Startpreis 180 EUR
Toon Koster, Sleepboot in haven 1295
Toon Koster, Sleepboot in haven
Startpreis 240 EUR
Verkauft
Jan Knikker Jr.,  Zomers dorpsgezicht 1296
Jan Knikker Jr., Zomers dorpsgezicht

Ergebnis:

225 EUR

Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling 1297
Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Tilly Moes, Keulse pot met anemonen 1298
Tilly Moes, Keulse pot met anemonen

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
Thijs Buit, Landschap Frankrijk 1299
Thijs Buit, Landschap Frankrijk

Ergebnis:

120 EUR

Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden 1300
Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden
Startpreis 80 EUR