Vijf-delig Hollands oud Delfts Fayence kaststel met landschap + papegaai decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence knobbelvazen met floraal chinoiserie decor. Bovenrand gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. (naar lampetkan) Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence knobbelvazen met floraal decor + bodemmerk A.P. + A.D. Eén vaas goed, één vaas gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Gemerkt A.B. Eén deksel mist + restauraties. Beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence polychrome apothekerspot met jaartal 1746. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke majolica bloempot met reliëf draken. Afmeting: H 35 x Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke historisme terracotta neo barok piedestal. Enkele beschadigingen onderrand. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Duits antiek porseleinen Meissen servies. Zwiebelmuster. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: grote theepot Stadt Meissen, chip bloem. Theepot Stadt Meissen, deksel gerestaureerd + chips. Suikerp...
Twee 17e - 18e eeuwse Albarello's. Fayence. Met Latijnse teksten. Italië. Glazuurschade, craquelé. Afmeting: H 22 x Ø 12 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote theepot, chip, (deksel mist), drie theepotten, melk/suiker + tablet, theelicht, elf schotels + tien kopjes. Minimal...
Groot Duits Meissen porseleinen servies. Wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set (deksel binnenrand beschadigd), mokka-kan, zes kop + schotels, kannetje, drie mokka-kopjes + ...
Grote antieke bisquit porseleinen hengselvaas in de vorm van een haan. Amfora Wien. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen dekselvazen met coulissen/figuren/floraal en goud decor. Circa 1880. Gaatjes in bodem voor kabel/lamp. Verder in goede staat. Afmeting: H 36 cm.
Antieke porseleinen dekseldoos met putti. Duitsland? Circa 1880. Historisme. Twee blindmerken + nummers. Floraal/goud decor. Afmeting: 17 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.
Twee delen antiek Frans porselein. 1x Fijn gedecoreerde empire vaas met figuren decor, verguld, circa 1800, drie chips. 1x Porseleinen stopfles, blindmerk R, chinoiserie/goud decor, circa 1870, goed. ...