Oude/antieke Chinese spaanhouten dekseldoos met parelmoer inleg rondom + natuursteen op deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Japanse lakwerk dekseldoos met vakverdeling en parelmoer-inleg. Circa 1930. Afmeting: 15 x 30 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kerfsnede dekseldoos met annotatie 1874 met vier spreuken + vier wasgegoten speculaas modellen (later). Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Frans porselein. 1x Sevres tazza met verguld messing, haarscheuren. 1x Olielamp met floraal/figuren decor. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met vier karaffen + borrelglas. Eén karaf enkele chips. Afmeting: 23 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse wortelnoten schrijfkist met intarsia + parelmoer. Afmeting: 14 x 24 x 34 cm. In zeer goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde opaline glazen staande petroleumlamp met bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica tafel-petroleumlamp met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Zes antieke Keltische bijlen. IJzer/brons. Divers. Bodemvondst Frankrijk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Zeldzaam mooie 18e eeuwse theekist van rozenhout met bronzen monturen en messing binnenwerk. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke historisme bronzen kandelaren met putti + compositie metalen Heilig kruis. Circa 1890. Afmeting: 33 - 38 cm. In goede staat.
Hollandse art deco tinnen tafellamp met eekhoorn. Circa 1920. Gero. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Engelse weegschaal van messing en eiken + enkele gewichten. W & T Avery Trademark. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Vier messing schalen. 20e Eeuw. Onder andere jugendstil stijl. Bestaande uit schaal met kevers + drie schalen (divers). Afmeting: 14 x 44 cm. In goede staat.
Klein decoratief gepatineerd harnas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek tin + koperwerk. Onder andere veel miniatuur doofpotten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 19e Eeuw of ouder. Onder andere; Maten, olielamp, klepkan, brandewijnkom et cetera. Afmeting: 11 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Urania tinnen Maastricht schaal. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Ontwerp Friedrich Adler (1878 - 1942) of Hans Peter (1856 - 1945). Rozenbottel decor. Afmeting: 8 x 30 x 24,5 cm. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees tin + koper. Bestaande uit; gesigneerde wierookbrander, twee stapeldozen (verbogen), twee kandelaren, tablet, drie opiumpijpen en een karaf. Afmeting: 12 - 36 cm. In redelijk...
Drie-delig Engels Woodward tinnen servies. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handbeschilderde tinnen kraantjeskan. Floraal/figuren decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Drie delen antiek tin. Circa 1800. Twee Louis Seize dekseldozen. Eén Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.